Source
Тейлор Свіфт | Taylor Swift 🇺🇦 | Тейлор Свіфт розповіла, що свого часу відчувала, ніби «перестала бути ...
1 320 Views/Reach
2026-04-28 14:54
Message №12273
Тейлор Свіфт розповіла, що свого часу відчувала, ніби «перестала бути особливою» для людей.«В альбомі Red є пісня, яку я написала сама в номері готелю, коли мені було 22 — Nothing New. Це може звучати смішно, але у 22 роки я почувалася повністю застарілою. Мені здавалося, що, можливо, єдине, що робило мене особливою, — це те, що я була “юним підлітком-вундеркіндом”, як мене сприймали.Тоді я написала цю пісню, і в ній є рядки на кшталт: “Як можна знати все у 18 і нічого у 22?”, тому що коли мені було 18, я випустила Fearless, отримала свої перші міжнародні хіти №1, і всі казали: “ця лірика така щира, вона заслуговує бути тут”.А потім стався різкий поворот: “ні, вона не заслуговує”. “вона насправді погана”. І це повністю змінило моє сприйняття — того, що любов можуть дати тобі дуже швидко… і так само швидко забрати. Хтось сказав: “тобі 22, а ти вже пишеш щось на кшталт "вам уже набридло від мене?’” І я подумала: зазвичай таке пишуть пізніше в житті. Але індустрія розваг… скажу так: кожен рік у ній — як десять. Але це весело».