Source
Таращанська міська територіальна громада | Напередодні Дня медичного працівника в.о. заступника міського голови Т...
3 730 Views/Reach
2025-07-25 18:52
Message №18863
Напередодні Дня медичного працівника в.о. заступника міського голови Таращанської міської ради Лариса Скаба привітала колектив Таращанської міської лікарні та вручила подяки фахівцям.У розмові з медиками Лариса Скаба зазначила:«Сьогодні, як ніколи, жителям громади потрібні теплі слова, співчуття і професійна медична допомога. І саме таку допомогу колектив лікарні забезпечував упродовж року. Кількість позитивних відгуків про лікування та сервіс зростає, і це - результат щоденної праці команди. Люди дякують за якісне лікування, уважне ставлення, зручність сервісу та покращення умов у лікарні. Приємно, що до колективу приєднуються нові лікарі, і вдається створити синергію між молодими фахівцями та досвідченими медиками. Попри складні обставини, лікарня не лише зберігає свої позиції, а й розвивається: оновлюється обладнання, модернізується матеріальна база, поліпшуються умови праці».Подяки від Таращанської міської ради отримали:— Давидов Павло Сергійович, завідувач хірургічним відділенням - за професійність і потужну роботу очолюваного ним хірургічного відділення;— Бойчунь Вадим Олександрович, медичний директор - за ефективну організацію внутрішньої комунікації між відділеннями та запровадження нової для громади послуги -гістероскопії, що дозволяє жінкам проходити ретельне обстеження на місці, без необхідності виїзду до інших медзакладів;— Грицун Людмила Григорівна, голова ВЛК та Буханевич Лариса Василівна, секретар ВЛК - за високий рівень відповідальності у роботі, зокрема в умовах значного навантаження, пов’язаного з медичним супроводом військовослужбовців. Завдяки командній взаємодії вдалося забезпечити 100% закриття епізодів - це потужний приклад професіоналізму та злагодженої роботи.Також подяки також було вручено медичним сестрам лікарні: Мотулевич Наталії Сергіївні та Струцінській Інні Володимирівні - за щоденну сумлінну працю, турботу про пацієнтів і доброзичливість, яку відчуває кожен, хто переступає поріг медзакладу.Дякуємо кожному медичному працівнику за витримку, зусилля, професіоналізм, з яким ви щодня допомагаєте людям!