Source
Тактикульна Бургерна | Сьогодні в нас було за кого мститись. Загинув Сахно. Крутий воїн. Наш ...
2 090 Views/Reach
2026-04-24 22:26
Message №5478
Сьогодні в нас було за кого мститись. Загинув Сахно. Крутий воїн. Наш колишній пілот. Ефективний, веселий, сміливий. Миколаїв, потім перевод в Рубіж, батальйон забезпечення, занадто далеко від фронту для нього, перевод до нас в БПЛА. Охуєнний результат. Занадто далеко від фронту. Перевод в мінометку. Охуєнний результат. Занадто далеко від фронту. Перевод в розвідку. Курси снайперів. О, заєбісь те що треба. Рік бойових завдань. Охуєнний результат. Чергове штурмове завдання. Без задньої думки в бій. Ворожа куля. Дімон завжди хотів бути на вістрі. Завжди попереду. Він так і загинув. Від кульового в бою. В 26-ому році загинути від кульового це рідкість. Для нашої родини це горе. І єдине що хоч трішки утішає це те що вдалось помститись. Івгос з 16:00 не виходить на зв'язок, як би не благав його командир. І вже не вийде. За Сахно ми вб'ємо ще не один десяток ворогів. Тому що для нас не буває колишніх "своїх". Одного разу Людина Неба - назавжди Людина Неба. Ви також сьогодні вбивайте за Сахно. Він був того вартий. Друг Сахно Назавжди в Строю!🫡🫡🫡🇺🇦🇺🇦🇺🇦