Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тактикульна Бургерна
Added 06 Dec 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Number of subscribers: 7 865
Photos: 3,540
Videos: 827
Links: 1,010
Description:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Source

Тактикульна Бургерна | Конкретної фахової навантаженості в армії не несе, але може підготуват...

Telegram community logo - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
1 880 Views/Reach 2026-02-20 04:57 Message №5018
Конкретної фахової навантаженості в армії не несе, але може підготувати людину як мінімум до такмеда. - Фізична культура. Основа армії. База , грунт, фундамент. Зазвичай викладалась у нас або спиваючимись дядьками в розтягнутих олімпійках, або такими ж мадамами. Без сліз на цих "спортсменів" дивитись було не можливо. Це дроч і так не має бути. В розрізі армєйки то фізо це фахова штука для ВСІХ ВІЙСЬКОВИХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ. Тому і відношення до неї в школі має бути інше. Набір предметів і інтенсивність їх вивчення різниться від школи до школи, але загалом це основні. Як ми бачимо відверто безполєзних предметів шось малувато знайшлось. Навіть ті які не сильно корелюються з активними діями один хуй мають свої бонуси які в комплексі доповнюють вас як особистість і бійця. Всі знання які ви засвоюєте можуть знадобитись в тих чи інших умовах, підрозділах, посадах. І це якщо ми про армію говоримо. В цивільному ж житті спектр використання тільки збільшується. Тому люба моя шкіла, учіться, вдосконалюйтеся, опановутйе нове. Колись це може врятувати вам, чи вашим близьким життя. І краще ви будете чсвшить потім який ви ахуєнно умний, ніж жаліти що ви такий тупий. Я от часто жалію, бо багато чому довелось учитись з 0. Бо треба було блять контурні карти малювать, а не курити за гаражами. Хоча з моїх однокласників здебільшого пішли воювати саме ті хто курив за гаражами, як це не смішно. Якось так