Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тактикульна Бургерна
Added 06 Dec 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Number of subscribers: 7 865
Photos: 3,540
Videos: 827
Links: 1,010
Description:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Source

Тактикульна Бургерна | 3/3]Вчіть карту місцевості, вчіться юзати ортофотоплани, шукайте виход...

Telegram community logo - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
2 400 Views/Reach 2025-12-16 00:55 Message №4427
[3/3]Вчіть карту місцевості, вчіться юзати ортофотоплани, шукайте вихода на тих хто буде вам давать до них доступи, запам'ятовуйте найкращі орієнтири, слідкуйте за всіма трансляціями на напрямку, не тільки за своїм сектором. Сьогодні у вас один сектор, завтра вас посунуть на 5км вправо і ви знову з охуєвшим єблом вчите нову карту. А так потрошки запам'ятовуєте хто де стоїть, хто де літає, до чого де прив'язуватись. Запам'ятайте для себе які борти можуть вмикати gps, а в кого апаратна анонімізація. Умовний Мавік 3т пройбаний в туман - можна завжди спробувати повернути ввімкнувши супутники. Якийсь шанс краще за ніякий. Але з цим не варто частить. Бо включать наші ребісти протокол "Ліма", і ваш вірний Мавік охуївший від телепортації в Південну Америку стрімко починає сам піздувать в закат. Тут немає якоїсь універсальної системи. Ви або вмієте орієнтуватись, або вам нехуй робити в управлінні підрозділу. Пік перфоманса ініціативного топографічного кретина - напіздувать Лазарями по еваку Третьої Штурмової. Хто знає про що я той знає. Не будьте топографічними кретинами - вчіть карти. Шоб потім коли будете сидіти за столом з президентом США - в вас завжди були карти.Це не якийсь покроковий гайд, чи вибудована система звичайно, але всі моменти життєво важливі, як і майже все на війні. Як каже мій друг : не воюй хуйово, а воюй заєбісь, і не буде хуйово, а буде заєбісь. Бережіть свій о/с, вбивайте всіх ворогів, їжте кашу, носіть шапку і цілуйте маму. А я піду макарони з курочкой приготую. Бо завтра новий день сурка попереду.