Source
Олександр Симчишин | Продовжуємо активно працювати на Міжнародній арені.Лондон. Представниц...
4 650 Views/Reach
2026-06-23 14:57
Message №18022
Продовжуємо активно працювати на Міжнародній арені.Лондон. Представницька конференція міст-учасників програми “Green Cities” до ювілейної, 10-річниці Програми. Понад 60 міст, понад 200 делегатів - керівництво міст, міжнародні організації, приватний сектор.Ми 7 років є активним учасником Програми. Звітували про спільні проекти з Європейським банком реконструкції та розвитку. Схвальні відгуки і позитивний приклад - оновлення тролейбусного парку на 44 нових, сучасних тролейбуси. На стадії реалізації - реконструкція та рекультивація діючого сміттєзвалища (роботи тут активно тривають) та початок будівництва сміттєпереробного комплексу. В ході роботи конференції відбулась нарада голів з Президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо. Обговорили проблематику наших проектів, а також презентував команді банку нові проекти: будівництво нових очисних споруд та будівництво теплових насосів на найбільших котельнях міста. Вартість обох проектів орієнтовно 40 млн євро. Обговорили співпрацю щодо підготовки до зимового періоду.