Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Свині Біжуть
Added 14 Jul 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Number of subscribers: 695
Photos: 4,700
Videos: 396
Links: 892
Description:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Source

🇺🇦Свині Біжуть | Більше всього в концепції руского міра мене спантеличує на фоні всього...

Telegram community logo - 🇺🇦 Журнал «Свині біжуть» 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
498 Views/Reach 2024-11-22 08:56 Message №10152
Більше всього в концепції руского міра мене спантеличує на фоні всього цього шовінізма банальна руская меншовартість.В цій історії із рускою озвучкою для сталкера забавне не те, що Стіпашкі вважають Сталкєра якоюсь ісконно руской ігрой для ісконно рускіх людєй. Забавніше всього чому вони вважають Сталкер грою для рускіх людєй.В Сталкері сюжет поганий, Сталкер "говно забагованоє", із Сталкером ще щось не так. Най це триста раз правда, особливо на старті, але далі русіч робить висновок "поетому іграть в ето смогут только рускіє і нє вилізуя нам ви обонкротітєсь". Є на цій землі тільки один народ настільки лайножер, щоб все це терпіти і нарешті розпробувати. Ідея руского міра полягає в тому, єдине чим він купує, так це доволі не високою планкою якості. Головним мотиватором створювати щось російське є те, що на світовому рівні воно просто не цікаве. Але все одно все це можна забити в якийсь ореол ісконно руской культури, містіріоус соул якої хрін зрозумієш. Але весь цей містіріус працює тільки тому, що рускій впевнений і знає, що він лайножер. І головне він своє ексклюзивне право на лайножерство всіма силами відстоює.GSC ніколи не була орієнтовна на російський ринок. Тих же Козаків видавав німецький дистриб'ютор. Новий Stalker взагалі свято глобалізму. Видає Microsoft, скрізь перша або друга гра, навіть в самій рашці, а японська Sega гайпує з реліза.Український софт павер, що не звалюється в рускій мір, робити насправді доволі просто. Робити щось українською і англійською, і робити це хоч трошки більш якісно. А потім просто слухаєш вий з боліт про те, що ето могло бить нашим говном, і кайфуєш.