Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Свині Біжуть
Added 14 Jul 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Number of subscribers: 695
Photos: 4,700
Videos: 396
Links: 892
Description:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Source

🇺🇦Свині Біжуть | Якщо перерахувати вбивства на рік на кількість повій виявиться, що на ...

Telegram community logo - 🇺🇦 Журнал «Свині біжуть» 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
409 Views/Reach 2024-08-28 19:45 Message №9855
Якщо перерахувати вбивства на рік на кількість повій виявиться, що на мільйон повій вбивають в Німеччині 11,5 на рік, в Голандії 14,1 на рік, а в Іспанії 21 на рік. В Швеції із її улюбленим феменістками одним вбивством на 1,500 людей на рік виходить аж 39 людей на мільйон. Звучить, погоджусь, не менш маніпулятивно. Сорі, так працює статистика, якщо у вас якась подія є малоймовірною, то в невеликій купі може статистя так що подія для порівняння кількості могла і взагалі не статися, тут ще й схоже вбивство дійсно не пов'язане напряму з діяльністю жертви (власне того ж 2013го року вбили ще повію, тож ця подія все таки сталася). Це вже багато говорить не стільки про Шведську модель, скільки про тих, хто її педалює. Люди, котрі складали цю мапу, навіть не помітили, що наприклад в тій же Іспанії заборонені сутенерства, а вулична проституція взагалі найбільш небезпечна. Наратив будується на такому собі антагонізмі. Є де легалайз і де його нема. Не враховується сотні "але" і умовностей, наприклад, що в Німеччині залишається великий тіньовий ринок. Люди просто шукають в статистиці і науці вигідних собі наративів. Від науки це як раз і відрізняється тією простотою, де все зрозуміло і однозначно, а не стільки думок скільки вчених.Про Шведську модель говорить інше. А чому власне в Швеції, доволі великій країні, так мало повій, це при тому, що ніякого спаду пропозиції не помічалося? Ну тому що державна статистика надає інформацію саме офіційну, ті хто офіційно визнає себе повією, і це не всі, хто впливають на реальну кон'юктуру. До введення Шведської моделі таких було на тисячу, між іншим, більше. Невже вони зникли через падіння попиту? Мабуть деякі точно, але сама пропозиція не сильно і змінилася. Та й все одно якщо лишилося ще півтори тисячі, що вони почали робити? Правильно, діти, вони все ще будучи супроти уявлень феменісток зацікавлені в пошуку клієнтів, яких порідішало. І будучи все ще зацікавленими, їм було все ще потрібно, щоб клієнт був впевненим, що його не здадуть після сексуального акту в поліцію. Тепер їм стало вигідно в випадку облави заливати, що все це по любові і ніякі ми не повія і клієнт, і не який це не ескорт. Реклами якого збільшилося при тому в 50 раз. Скоріше за все сутенери просто пішли в онлайн. Сказати який зараз стан ринку в такому разі стало складнувато. Де проституція, а де, як в одному совєтскому фільмі, швед закохався в повію, в такому разі сказати практично не можливо. Від того довести реальний зв'язок між явищем і злочином також. І це на мій погляд і є її головним гріхом. Коли під виглядом рішення проблем продають її маскування під щось іще. Зате скільки цифєрок.