Source
🇺🇦Свині Біжуть | Взагалі дуже забавно спостерігати наскільки інцельська ідеологія добре...
288 Views/Reach
2024-08-23 20:20
Message №9830
Взагалі дуже забавно спостерігати наскільки інцельська ідеологія добре, попри всю ненависть лівої спільноти до них, вписується в їх наративи. От вам привілеї, по типу Чадів із їх щелепами, от вам пропозиції їх почекати (чорні пігулки), от вам перетворення навіть натяків на те що стосунки і секс іноді достаються, і чоловікам з ожирінням, і без щелепи, а іноді навпаки не достаються красивим, і підтягнутим, в крики про те що ви або дохуя Чад або просто не випили таблєтку. Навіть пропозиції перебудувати світ під правильну справедливість в наявності. Все як у нормальних ліваков, тільки щось не то.Є такий неологізм, «luxury belief». Подібне колись помітив соціолог Роб Хендерсон. Суть ідеї в тому, що взагалі бути прогресивним по відношенню до всякого роду меншин, при тому не належачи до них, дуже непогана і доволі вигідна стратегія. Загалом мене завжди дивувало скільки в навколо ЛҐБТ тусі натуралів і навіть хлопців з дівчинами. Один мій друг взагалі різко повернувся в цю тему коли знайшов половинку.Зрозуміло як виграє від захищеності прав ЛҐБТ і тим паче коли вже мова і про виборюваня привілеїв ґеї. Але який цимес від того натуралам? Або чоловікам від феменізма, особливо такого феменізма, який не соромиться визнати, що він зацікавлений в лобізмі власних інтересів, а не в рівності? Але такі є і їх багато, і я таких особисто знаю. Та все просто. Це соціальні бали. Акт благодійності, де ці панове заробляють, в тому числі в очах своїх других половинок, плюсики й маскують червоні прапорці. Банальне показати «як мені не срати на цих убогих». Звідти ростуть ноги у пропозиціях щось там «відсвяткувати», ясно що святкують там явно не чужі сексуальні вподобання, а власну карму. Вони ж робять все можливе аби роздувати із цього окрему ідентичність, що якби протирічить ідеям емансипації і рівності. Ясен пінь, як, якщо вона настане, проявляти свою благодію?Бодіпозитив бодіпозитивом, боротьба з стандартами краси боротьбою із стандартами краси, але краще все ж таки лишатися худим і красивим з «привілеями», і наробляти на них бали, ніж щоб потім ті самі соціальні бали не заробляв на тобі хтось замість тебе з ними.Так от, повертаючись до інцелів. Взагалі якщо весь цей біо редукціонизм подарувати не 25-річному цнотливому мужику без самооцінки, а лавеласу із чорним тріадою, то вся ця «жахлива інцельська ідеологія» перетвориться в банальний реалізм і токсичну маскулінність. Так, таку ж погану, але це вже не вірування жалюгідних мужланов, а рівно навпаки. Щось дивне із ідеологією, якщо її назва змінюється від статусу носія. Мені не складно уявити того самого Чада, що вірить в чорну пігулку. Єдиний тут момент, що ще простіше уявити, як цей Чад буде намагатися мімікрувати, бо вірити в це відверто — відмовлятися від заробляння соціальних балів за доброту, а Стейсі таке не дуже любить. Ні, це навіть більше ніж реалістично.Luxury Beliefs на те і Luxury Beliefs, що доступні для високих верств, для справжніх соціальних хижаків і маніпуляторів. Для тих кому доступно набивати собі соціальних очок. Тоді можна і по роздумувати про стандарти чоловічої або жіночої краси, про привілійованість, справедливість і таке інше. Аби мімікрувати під доброго самаритянина, який думає про інших менш успішних за себе. Точно точно не отримуючи з цього вигоди. Але коли із цим починають боротися ті, кому, принаймні на їх думку, це саме лакшері є недоступним, виявляється, що вигоди тут здебільшого небагато. Такий серйозний когнітивний дисонанс як раз і пробуджує в людині найгірше. Прибравши вигоди виявляється досить песимістична ідеологія без промінчика сяйва, де всі боряться, а в тебе ані шансів. Настільки песемістична, що примушує всіх шарахатися як від прокажених. І всі такі не розуміють звідки воно береться. Камон.