Source
🇺🇦Свині Біжуть | На благо нашому мілостівому государю пипє, він не обтяжений питанням "...
372 Views/Reach
2025-03-15 12:22
Message №10615
На благо нашому мілостівому государю пипє, він не обтяжений питанням "де брати гроші", що мучало того ж Лі Куан Ю. Бо в росії дуже багато ресурсів, нафти в першу чергу. А от Україна, де економіка крутилася навкруг металообробки та сільського господарства, тіж самі інститути породили набагато більше суб'єктів. Власне нафтова вишка не потребує багато людей навкруг себе, в той час, як на полі чи меткомбінаті хтось має вкалувати, що робить і сам контроль за підприємством більш складним, і створює необхідність підкоповувати населення. Воно може просто оголосити, най і за сто гривень, але страйк. Олігархи не могли закріпити все, та і Кучма коли планував цю ублюдошну систему теж не хотів, щоб ним керував якийсь Ахмєтов. Наші олігархи теж дали нам вибори, відносно вільні ЗМІ та свободу слова не від милосердя чи доброти душевної. А тому що вочевидь чому Ахмєтов, Коломойській, Тігіпко чи Пінчук ніколи б не домовилися хто ж має ставити президента, і вести інформаційну політику. А ЗМІ отримували можливість тикати в конкурентів пальцями, що вони ангажовані.Тому кул сторі від демократів про те, що Трамп зараз як читане проджект 25, та як узурпує владу, є скоріше лякалкою демпартії для свого електорату ніж реальна загроза. Якщо рейд меткомбінату чи ферми може не сильно відобразитися на її працездатності, і то баланс сил від того сильно не руйнується, то для гугла чи майкрасофт це означатиме колапс та втратить всілякий смисл. І навпаки, від того що пипа поміня Березовського на Роттенберга, вишка качати нафту не припине. Якщо мілостівий государь дає своєму народу мілостині, це не тому що йому це хочеться, а тому що в цього є причина. Наприклад збити соціальну напругу, щоб нею не скоросталися всілякі прігожини та їбанули б марш справєдлівості. Щоб ліберали не бухтіли, еліти трошки прєобразілі москву створивши дурачкам ілюзію, що вони на щось впливають. Якщо мілостівий государь не вбиває вас за інакодумство, це тому що ми всі зіпсовані Оруелом. Та блять навіть в Оруела проли могли думати собі все що їм завгодно, репресії застосовувалися до верхівки. Справа не в тому, що Свєту пиня пожалів, просто навіть в ру пропаганді, яка освічувала возвращєніє блудного довбойоба, його називали не опозиційним політиком, а блогером. Власне для чого пині вбивати блогерів? Хай далі собі суди при анкапі обговорюють. Політик це навальний чи нємцов, їх як раз і вбили. Але ця віра в мілостівих государів, політиків без цих демократських сопель, та інших міцних господарників набагато більш явище широке. Свєта з його посажами, особистість насправді вкрай не цікава. Це скоріше піддослідний кролик, а от вчорашні заяви Трампа про просьбу рашки деблокувати котел набагато цікавіше. Один міцний господарник в результаті просить іншого міцного господарника пощадити українських солдат, про яких міцному господарнику він скоріше всього і насвістів. Він то може полоснуть, а може не полоснуть. Ну які інституції, які ідеали, треба бить челомбітну. Рижий міцний господарник все ж таки все життя прожив в демократії, і якісь бачення утопії, най і конченої в нього є. Він думає що диктатура це така демократія, але в лиці однієї людини. Саме тому рижий міцний господарник не може і зрозуміти, які причини того, що лисий міцний господарник веде війну. Бо він думає, що в нього є якийсь вибір, якісь причини, а не занепад чергової утопії. Як був вибір і причини в американської державі у В'єтнамі. США від виходу і із нього, і із Афгану, і із Іраку не посипалася. От він і думає, що російська держава теж живе от так, просто без інституційних сопель. Це реднеків власне і вабить. Але це від не розуміння. Насправді програти війну для пині означає втратити владу і скоріше за все життя. І навіть dogovornyak ставить режим під загрозу, і підуть на нього вони у крайньому випадку. Але ж він сильний, права імєєт, може він трошки змилоститься раптом?