Source
🇺🇦Свині Біжуть | Ну а ще я б поділяв відверту гомофобію і просто не прийняття соціально...
439 Views/Reach
2025-01-12 12:18
Message №10363
Ну а ще я б поділяв відверту гомофобію і просто не прийняття соціального руху. Я зустрічав не один раз людей, які виступали на всих цих засадах, але мали гомосексуальних знайомих і нормально до них ставилися. В мене є друг, який підтримував пиздінг гей-парадів кабанчиками альт-райтами, але без проблем прийняв гомосексуальні стосунки двох його кентів. Зустрічав я і людей, яких від цієї теми прям конючило, але здебільшого не так в світі й багато мудаків, які готові зруйнувати дружбу заради якоїсь їх особливості. Та і більше це говорить саме про те що ця людина є мудилою. Звісно, коли таке стається це є болючим, але давайте чесно... Люди просто намагаються уникати цього болю, а не всі навкруг гомофоби, котрі вас знищать через орієнтацію.Більшість саме не приймає соціальний рух. Не розуміє його. І я б не сказав би, що враховуючи те яким він часто є провокативним і нав'язливим, як часто він поводиться не розсудливо, у цього немає причин. Буквально вчора я спілкувався з однією пані, яка скаржилася на цивільні партнерства, казала не розуміння того, що деякі люди є небінарними, тому що нащо ця провакативність. Але до цього вона казала, що в неї є гомосексуальні друзі. Я не сперечаюсь, що є люди із іншим досвідом, та мені здається, що це є важливим. Я б сказав, що більшість людей були б набагато терпиміше, якби питання не було таким гучними і не стояло настільки ребром