Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - СвітлоБот ⚡ 6.2ч Синергія Фортуна
Added 14 Jul 2024

СвітлоБот ⚡ 6.2ч Синергія Фортуна

@svitlobot_fortuna2
Photos: 501
Links: 5
Description:
Наявність електрикі у районі Фортуна 2 та Синергія 3

👥 Number of subscribers

0
Average/Day:: +322
Average/Week:: +2930

Logo change history

Name change history

Світло⚡6.2ч Синергія Фортуна 2026-02-12
СвітлоБот ⚡ 6.2ч Синергія Фортуна 2025-11-01
СвітлоБот ⚡ 6.2ч. ФОРТУНА 2 2025-10-30
СвітлоБот ⚡ 6.2 ч. ФОРТУНА 2 2025-10-28
СвітлоБот ⚡ 6гр. ФОРТУНА 2 🗝️ 2024-07-23
СвітлоБот ⚡ ФОРТУНА 2 🗝️ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics bot

Сусіди, вітаю! Настав час розповісти про оновлення нашого каналу і бота ⚡️Довгий час канал працював на боті від СвітлоБот, з перебоями та обмеженим функціоналом. Мені це не дуже подобалось, а часу на написання свого бота не було. Але після того, як СвітлоБот був зламаний і почав розсилати спам, а потім його просто вимкнули на тиждень — я вирішив що «пора» і написав свого бота з нуля, з функціоналом якого так не вистачало:— нагадування про відключення за 5 хвилин— підрахунки тривалості включень та відключень згідно графіку— новий і більш зручний формат графіків— коментарі— щотижнева статистика за минулий тиждень у зручному форматі (вже з наступного щопонеділка)Так, система вже працює, хоч ще є місця які я покращу і допрацюю згодом, але це вже набагато зручніше ніж було 🙌Якщо у вас є пропозиції та зауваження — пишіть у коментарях, я всі дуже уважно читаю 🤝Окремо хочу подякувати усім, хто реагує на пости, пише коментарі та підтримує у цей важкий для всіх нас час 🙏🥺 Подякувати за роботу завжди можна по номеру банки 4874100024834072 або за посиланням на монобанку: https://send.monobank.ua/jar/4zthoJgQSq
Добрий день!Шановні мешканці, хочемо роз'яснити ситуацію яка сталася з частковим підключенням електроенергії сьогодні вночі. Трансформаторна підстанція ЖК "Фортуна" має 2 окремих силових трансформатора та окремі кабельні лінії з підстанції "Ірпінь". До 17.01.2026 всі будинки Фортуни були приєднанні до одного трансформатора і, відповідно, одного ввідного автомату. Так після масованого обстрілу 13.01.2026 мешканці Фортуни більше 20 год були без світла та після його включення всі почали включати все що тільки можна, то ввідний автомат почав вибивати бо він не розрахований на таке навантаження одночасно. Така ситуація повторювалась декілька разів і 17.01.2026 ми розділили будинки Фортуни на два трансформатори та, відповідно, на два окремих ввідних автомата для того щоб при повторних перенавантаженнях автомат не вибивало і він витримав перенавантаження. Сьогодні вночі, після чергового довготривалого відключення ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" чомусь ввімкнув лише 1 з 2 кабельних ліній, відповідно, частина будинків які були на іншій кабельній ліній залишились без електропостачання. Така сама ситуація була в ЖК "Синергія, Синергія 3", ЖК "Гранд Лайф", які також підключені до цих двох кабельних ліній.Зараз ми намагаємось отримати від ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" інформацію чи це була разова ситуація та на яких чергах знаходяться 2 кабельні лінії. Як тільки отримаємо зворотній зв'язок від ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" надамо інформацію в чати будинків.