Source
💡Нет света Одесса | Тутешні | Дорогі підписники, незламної Одещини! 💡⚓️Минув ще один рік, коли ми ра...
4 170 Views/Reach
2025-12-31 17:28
Message №9727
Дорогі підписники, незламної Одещини! 💡⚓️Минув ще один рік, коли ми разом з вами вивчали графіки, моніторили «сірі зони» та навчилися цінувати кожну хвилину зі світлом. Ми стали справжніми майстрами з виживання: знаємо все про павербанки, генератори та про те, як зварити каву за відсутності електрики. Але головне — ми не дали темряві оселитися в наших серцях.У новому 2026 році ми хочемо побажати вам лише одного: стабільності.✨ Нехай ваші оселі завжди будуть наповнені теплом та яскравим світлом.✨ Нехай термін «відключення» залишиться лише в минулому, а графіки стануть непотрібною історією.✨ Нехай кожен ранок починається з гарних новин, а кожен вечір проходить у затишку при справжніх лампах, а не при свічках.Ми щиро сподіваємося, що цей рік стане роком світла — у наших будинках, у нашому небі та у наших душах. Дякуємо, що залишаєтеся з нами, ділитеся інформацією та підтримуєте один одного в найтемніші часи.Бажаємо миру, Перемоги та невичерпної енергії!❤️❤️❤️Якщо у вас є бажання підтримати нашу працю та розвиток каналу донатом це можна зробити тутБанка моно: https://send.monobank.ua/jar/AUXP8qtgLeКарта : 4874 1000 2070 3743 Зі святами! Нехай у 2026-му світло завжди буде з нами! 🇺🇦🕯➡️💡