Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шведський Хаб
Added 14 Jul 2024

Шведський Хаб

@svenskaforua
Number of subscribers: 1 404
Photos: 355
Videos: 7
Links: 456
Description:
🇸🇪 Шведський Хаб - соціально-культурний центр. Інформуємо та навчаємо про Швецію. Наші соц. мережі: https://linktr.ee/swedish_hub_ua Питання: [email protected]
Source

Шведський Хаб | 9 грудня — день Pepparkakor!Сьогодні у Швеції відзначають свято, яке п...

Telegram community logo - Шведський Хаб Шведський Хаб @svenskaforua
729 Views/Reach 2025-12-09 07:22 Message №779
9 грудня — день Pepparkakor!Сьогодні у Швеції відзначають свято, яке пахне корицею, імбиром і зимовим затишком. Pepparkakor — це тоненьке хрустке імбирне печиво, без якого важко уявити шведський грудень. Воно створює атмосферу тепла навіть у найлютіший мороз і ідеально підходить до святкової fika ☕️Хочете додати трішки шведського настрою у свій день? Тоді ловіть класичний рецепт!👇🍪 Класичні Pepparkakor(приблизно 120–150 штук)Інгредієнти:200–220 г коричневого цукру (farin)75 мл темного сиропу (можна замінити медом)75 мл води150 г вершкового масла1 ст. л. меленого імбиру1 ст. л. меленої кориці1 ч. л. мелених гвоздик360–380 г пшеничного борошна1,5 ч. л. содиПриготування:Змішайте цукор, сироп і воду в каструлі та доведіть до кипіння.Зніміть з вогню, додайте масло та дайте йому розтанути.Додайте спеції (імбир, корицю, гвоздику) й залиште масу охолонути.Додайте соду та просіяне борошно. Замісіть тісто.Загорніть у плівку й поставте в холодильник на ніч.Наступного дня розкачайте тісто дуже тонко.Виріжте печиво формочками.Випікайте при 175°C протягом 6–8 хвилин, до золотистості.Дайте повністю охолонути — тоді печиво стане хрустким.Зберігайте у металевій або керамічній банці.🎅 Якщо ще ніколи не пекли pepparkakor — сьогодні чудовий день, щоб спробувати.А якщо вже маєте свій рецепт чи фото — поділіться в коментарях!