Source
Суспільне Чернівці | Нам дуже мало шансів давали, що ми звідти вийдемо». Втрачав свідомість...
5 330 Views/Reach
2026-02-05 17:34
Message №15157
«Нам дуже мало шансів давали, що ми звідти вийдемо». Втрачав свідомість через голод. Пережив загибель понад 20 побратимів, з якими вийшов на завдання. Місяць був зниклим безвісти. Потрапив в оточення. Ховався від росіян, які вийшли на "зачистку". Це все пережив буковинець Станіслав Костишин. Він безперервно 7,5 місяця був на позиціях у Торецьку. Ще 1,5 місяця виходив звідти.Впродовж цього часу командири давали маршрут, як вийти з оточення, але погода не дозволяла це зробити. Найгіршим був місяць, коли група була зниклою безвісти. Тоді згоріли речі бійців. Так втратили звʼязок з командуванням. Довелось виживати без поставок провізії. Пили дощову воду й терпіли біль у нирках. Їли те, що знаходили у підвалах: консервовані овочі та ікру, термін якої вийшов ще 2,5 роки тому. Ротний, аби знайти групу, відправляв Mavic з динаміком. Але вийти на звʼязок вдалося, лише коли знайшли інших військових. Як вижили та пройшли 16 кілометрів до своїх – у відео:https://youtu.be/ScISS7iGywg?si=5zkfDL__XdIwdVBw