Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ANDREY SUPERIOR
Added 14 Jul 2024

ANDREY SUPERIOR

@superiorcryptoo
Number of subscribers: 13 777
Photos: 4,360
Videos: 152
Links: 2,040
Description:
Шукаю темки онлайн, пройобую і пишу про це Всі лінки тут https://linktr.ee/andreysuperior Лінк кенту https://t.me/+WfsB92Z9t28xYjRi ЛС @andreysuperior Команда @romapyzhyk @superiorandrey
Source

ANDREY SUPERIOR | Чого окремі приватки і навчання в крипті це скам? Що в мене буде за пр...

Telegram community logo - ANDREY SUPERIOR ANDREY SUPERIOR @superiorcryptoo
3 800 Views/Reach 2024-07-31 15:35 Message №2899
Чого окремі приватки і навчання в крипті це скам? Що в мене буде за продукт бляха 🍌Я найбільший йолоп інфл якого ви знаєте, бо я зробив приватку по крипті на самому хуйовому ринку, літом 22 року. Просто геніально. В мене не було навчань, і я з інфобізу заробив 0, як??? Це був момент коли заскамився UST, люди почали розуміти шо кроси в Степані коштують менші ніж їх пальоні адідаси, а ще через пару місяців ФТХ заскамився, і біток впав до 15К.Тоді здавалося шо світла в кінцю тонелю просто не існує, але я все ж таки вирішив зробити ту йобану приватку 🥰Купа направлень, пошук смарт ідей, які були навіть іноді профітними.Проходить чуть більше року, і я її закриваю. Продали ми на 70К воєєних і десь так само пішло на команду, рекламу і тд. Я заробив 0, ахуенно поінфобізили. Тим не менш, видихаю, бо знімаю з плеч тяжкий тягар. В чому була моя помилка?Окрім херового ринку, і купи направлень (в 22 році я хейтив дропи якщо що), я розумію зараз шо люди приходили туди і шукали кнопку бабло, вони хотіли сигнальну групу.Багато хто приходив повним агентом нуль нуль 7, і виходив через пару місяців профі кілером, і попадав в команду. Багато хто реально прокачався, але нормального навчання там не було.Все через практику, купу направлень, і ти знаєш це втомлює, коли на колі ти обговорюєш все блять:- кластери- шітки- ретро- спот- новини футболу- як у дівчини справиФокусу немає, ринок мінливий. І це проблема. Далі проходить 9 місяців. І ми тут 🕵️‍♂️🤝Я починаю давати в маси якісний контент в ютуб про мемтокени, і люди зневірившись у всьому в крипті, бачать легкі гроші, і кнопку бабло. Я говорю за продукт, бо хочу бабок, і рости, як інфл, кажу за навчанняАле мені кажуть:- Андрюха, ми все знаємо, бачили твої відоси, ми хочемо приватку, і я такий бляяя)))Я 9 місяців назад казав шо приватка скам, розумію шо більшість аудиторії готова платити саме за неї, а не за навчання. А тоді скажіть якого хера ви пройобуєте бабки в мемах? Я ж бачу в чаті) Чи ви мені скажете шо ви торгуєте в профіт, і через це тіки хочете в приватку)?Вам так само треба навчання, просто ви думаєте шо сильно розумні. Дійсно крипті немає такого шо розумний чи ні, ти або робиш бабки, або ні. До чого ж я бля?Шо приватка без навчання це скам, так само як навчання без приватки. Особливо в мемах.І ваще це ж не стріпклуб, яка приватка, це комьюніті бляха, ок?Я прийняв рішення шо це буде за продукт. Це буде клуб, де буде те і те. Стріп клуб приватка 😂. Шутеечка З назвою ще не оприділився, щось типу клуб суперіора, чи 3в1, як маккава, бо там буде все- обуч з нуля, так і для продвинутих корисно- комьюніті яке єбашить ті меми (ви поки не розумієте масштаби, що ми можемо разом робити з лоукап шітками)- суперіорич який ділиться альфою (так і бути)🙅‍♀️Ставимо будильник, менше ніж через 2 тижні щось буде (something is cooking). А якщо хочете ще прогрітись, чекніть мої сторіс за сьогодні тутай.