Source
ANDREY SUPERIOR | АЛОООООО?- Андрюха, як мені покинути завод і перестати дивитись, як ін...
4 250 Views/Reach
2026-02-21 18:44
Message №6260
АЛОООООО?- Андрюха, як мені покинути завод і перестати дивитись, як інші роблять 100х?- Може пора почати не просто дивитись, а вчитись грати?Ти ж сам бачиш, як це відбувається. Хтось заходить до пампа. Хтось заходить на хайпі. Хтось пише “скам” вже після -80%.Питання не в ринку.Питання в тому, на якій ти стадії.Я створив закритий канал для гоїв, які хочуть змінити своє життя, і зловити вже той ібаний лайфчендж. 28 числа в каналі я проведу закритий ефір. Не казки про кнопку бабло.А чіткий розбір, як я зробив 300k$+ на мемах і не став ошибкой вижившого.Якщо ти хочеш забрати х50 на $MAYA, х20 на $KIMCHI, х44 на $HODL, ібануті х250 на $PUNCH, x71 на $CUM, x15 $SHRIMP, х100 по $BP, х10 на $LIQUD і не тільки, то ти маєш там бути.На ефірі розберемо:- що робити з постами маска хуяска і трампа хуямпа- де шукати монети до хайпу- як читати наратив- як не стати ліквідністю- як будувати позицію, а не молитися на неї- як не фомойобити і не продавати в мінус на першій свічціТи можеш і далі тремтіти над 0.00001 солМожеш чекати “ідеальний момент”А можеш зайти в закритий канал і почати ібати ті меми.Ти або знову читаєш від когось “я зробив х100”, або сам стаєш тим, хто це пише.28 число. Ти або там, або знову в режимі гоя-спостерігача.Місця не резинові.👉 НЕ ПРОЇБИ ШАНС 👈