Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Південноукраїнська АЕС
Added 14 Jul 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Number of subscribers: 2 905
Photos: 8,109
Videos: 1,330
Links: 323
Description:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу

👥 Number of subscribers

2 905
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: +43

👁️ Average views per message

901
Average/Day:: 970
Average/Week:: 768
ERR: 31.02%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 5
Week average: 2.1
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

19 жовтня в Україні відзначається День відповідальності людини.Цей день нагадує про важливість особистого внеску кожного у формування безпечного, свідомого і справедливого суспільства. Він спонукає замислитися над власними вчинками, їх наслідками та впливом на життя інших людей.Для колективу Південноукраїнського енергокомплексу відповідальність – є основою щоденної роботи. Це точність кожної дії та глибоке розуміння значення безпеки на всіх рівнях. Відповідальність – коли фахівець своєчасно проводить перевірку обладнання. Коли інженер ретельно аналізує кожен технічний параметр. Коли кожен працівник, незалежно від посади усвідомлює, що від нього залежить не лише успішна робота підприємства, а й добробут та безпека тисяч людей.Висловлюємо вдячність кожному, хто щодня демонструє приклад відповідального ставлення до своєї справи, колег, навколишнього середовища та суспільства загалом. Нехай День відповідальності людини стане ще одним приводом замислитися про наш особистий внесок у спільну справу – надійне, безпечне та стабільне енергозабезпечення України.
🚴‍♂️Працівники ПАЕС підтримали героїв: у Південноукраїнську відбувся IV велозаїзд «Повертайся живим»Південноукраїнськ продовжує демонструвати незламну єдність та підтримку захисників. Днями у місті відбувся вже четвертий благодійний велозаїзд під назвою «Повертайся живим», присвячений військовополоненим і зниклим безвісти героям. Активну участь у заході традиційно взяли працівники Південноукраїнської АЕС.Організаторами події виступили управління молоді та спорту Південноукраїнської міської ради спільно з родинами військовополонених. Як зазначив секретар Південноукраїнської міської ради Денис Кравченко, головна мета велозаїзду – це нагадати, що про наших захисників пам'ятають, чекають і всебічно підтримують. Працівники ПАЕС не залишилися осторонь. Анна Уколова, хімікиня хімічного цеху ПАЕС, поділилася, що бере участь у заході вже не вперше: «Кожен кілометр, який ми долаємо, – це доказ того, що ми підтримуємо хлопців духом і діями. Це надзвичайно важливо донести зараз усьому місту. Війна торкнулася мене: я маю рідних і знайомих, які загинули. Я тут, щоб проїхати й заради них, згадати кожного героя. Ми з вами!».Олександр, військовослужбовець, що охороняє й обороняє Південноукраїнську АЕС, пояснив свою присутність бажанням підтримати полонених, серед яких є його добрі друзі та знайомі. «Моя мотивація дуже болюча: серед полонених є мої хороші друзі. Четверо з тих, кого ми згадуємо, – мої знайомі. Ми тут, щоб їх не забули та щоб вони знали: ми чекаємо», – розповів Олександр.Маршрут велозаїзду пролягав навколо міста-супутника та супроводжувався поліцією, щоб забезпечити безпеку й привернути увагу всіх до важливої місії заходу. Міська влада запевнила, що всебічно підтримує захисників, надаючи потужну допомогу Збройним Силам України та волонтерському руху.
Південноукраїнська АЕС підтримує розвиток пластового руху в громадіАдміністрація філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» разом із представниками військової частини 3044, палацу культури «Енергетик», спорткомплексу «Олімп», організації молоді ППО ПАЕС, Українського ядерного товариства, Мальтійської служби допомоги, а також настоятелем храму Всіх Святих Українського Народу УГКЦ зустрілися із засновниками пластунської організації «Станиця Гард», що діє в місті Південноукраїнськ.Під час спілкування волонтери-виховники розповіли про діяльність «Пласту» - найбільшої скаутської організації України, що об’єднує близько 10 тисяч членів різного віку. Вони наголосили на важливості формування покоління свідомих, активних та відповідальних громадян через участь у виховних заходах, таборах та соціально-культурних ініціативах. Пласт активно діє не лише в Україні, а й за її межами. Офіційні осередки існують у восьми країнах світу. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці та розвитку пластового руху в межах усієї громади. Йшлося про підтримку ініціатив, залучення волонтерів, створення умов для змістовного дозвілля й розвитку молоді. На знак довіри та партнерства пластуни урочисто пов’язали хустину «Пласт Прият» директору ПК «Енергетик» Олександру Заболотному - символ вдячності та визнання за відкритість і підтримку.Південноукраїнська АЕС високо цінує зусилля пластової спільноти та готова підтримувати ініціативи, спрямовані на формування свідомої, відповідальної молоді, розвиток лідерських якостей, громадянської активності та культури взаємодопомоги.
ПАЕС готова до подачі тепла у місто Філія «ВП ПАЕС» готова до роботи в осінньо-зимовий період. Такого висновку дійшла комісія АТ «НАЕК «Енергоатом», яка працювала на підприємстві з 6 по 10 жовтня. Одним з напрямів перевірки була оцінка стану обладнання, яке задіяне для надання послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Одним із найбільших споживачів цих послуг є КП «ТВКГ» Південноукраїнської міської ради (ПМР), яке забезпечує теплом та гарячою водою мешканців громади. Під час підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці технологічних підрозділів, задіяних у виробництві, постачанні та транспортуванні теплової енергії виконали регламентні роботи відповідно до графіка планово-попереджувального ремонту, провели ревізію та заміну запірної арматури, усунули виявлені дефекти трубопроводів. 16 вересня відбулись планові гідравлічні випробування тепломереж філії «ВП ПАЕС», зокрема магістральних тепломереж «АЕС-місто» Ду 400 та Ду 700. Було перевірено міцність трубопроводів та їх з’єднань, а також підтверджено герметичність системи, що працює під тиском. Комісія АТ «НАЕК «Енергоатом» за участі представника Держенергонагляду підтвердила повноту та якість виконаних робіт відповідним актом. Згідно з документом, філія «ВП ПАЕС» готова до роботи в опалювальному періоді 2025-2026 рр. Заповнення теплових мереж міста розпочнеться після отримання відповідної заявки від КП «ТВКГ» ПМР.
🎨Вітаємо всіх майстрів пензля з Днем художника України!На Південноукраїнській АЕС працюють вісім художників і один фотохудожник: у цеху господарського обслуговування, ПК «Енергетик», СК «Олімп», ОРК «Іскра», ремонтно-будівельному цеху і в управлінні інформації та громадських зв’язків. Їхня творчість – душа нашого підприємства, яка проявляється в кожній святково оформленій концертній залі, сцені, стенді, афіші та фотороботі. Чимало митців-аматорів, які працюють на Південноукраїнському енергокомплексі, знаходять натхнення для творчості у позаробочий час, поєднуючи її з основною професією. А ті, хто вже вийшов на пенсію, мають більше можливостей присвячувати себе улюбленому заняттю та навіть влаштовують персональні виставки картин.Колеги! Ви вмієте бачити прекрасне в звичайному, перетворюєте простір на витвір мистецтва, даруєте людям емоції, тепло та світло – не менш важливе, ніж те, що генерують енергоблоки ПАЕС.Окремо вітаємо творчих дітей і молодь, які активно беруть участь у Всеукраїнському творчому патріотичному проєкті «Все буде Україна!», що організовує компанія «Енергоатом», і Конкурсі дитячої творчості «АТОМ kids», який проводить філія «ВП ПАЕС». Ваші роботи – справжній вибух фантазії, щирості та кольору! Нехай Ваша творчість завжди знаходить відгук у серцях людей, а кожен день буде наповнений барвами радості, гармонії та задоволенням від улюбленої справи!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 На ПАЕС відбулося виїзне засідання Підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету ВРУ з питань енергетики та ЖКПУ заході взяли участь керівник АТ «НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк, генеральний директор філії ВП «ПАЕС» Вячеслав Стоянов, Голова Підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Анатолій Костюх, народні депутати України.Під час засідання обговорили низку актуальних питань, зокрема поточну ситуацію на енергетичному ринку, діяльність енергетичної галузі та шляхи зміцнення енергетичної безпеки нашої держави. ⚡️Окрему увагу приділили готовності Енергоатома до проходження осінньо-зимового періоду.Як зазначив т.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк, атомники традиційно демонструють високу відповідальність у підготовці енергоблоків, які працюють на підконтрольній Україні території, до опалювального сезону.💬 «Підготовка до осінньо-зимового періоду – це велика кількість заходів, які необхідно виконати. Ми готові забезпечити Україну та українців стабільною електроенергію протягом осінньо-зимового періоду. На сьогодні завершуються ремонти ще двох енергоблоків, і ми повинні пройти цей період на повну потужність»,– наголосив він.Засідання стало черговим підтвердженням ключової ролі ядерної енергетики у забезпеченні енергетичної стійкості України в нинішніх складних умовах.На заході відбулося відзначення працівників компанії, які зробили вагомий внесок у стабільну роботу підприємства. ☢️Конструктивний діалог між народними депутатами, керівництвом товариства та фахівцями галузі став важливим кроком до подальшого зміцнення енергетичної безпеки держави.#новини_компанії #ПАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
🕯Колектив Південноукраїнського енергокомплексу з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть Миколи Петровича Дудченка - видатного українського атомника, мудрого керівника, народного депутата України II скликання, одного з будівничих сучасної атомної енергетики України.Микола Петрович залишив по собі глибокий слід в історії атомно-енергетичної галузі. Його професійний шлях - приклад самовідданості, принциповості, глибокої фаховості та людяності. Він пройшов усі етапи професійного становлення - від начальника реакторного цеху до президента НАЕК «Енергоатом». Стояв біля витоків розвитку вітчизняної атомної енергетики, сприяв розвитку Хмельницької АЕС, зміцненню ядерної безпеки та формуванні законодавчої бази і галузі.Для багатьох Микола Петрович був не лише керівником і колегою, а й наставником, порадником, Людиною з великої літери та високої відповідальності. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто мав честь працювати з ним пліч-о-пліч.Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам Миколи Петровича Дудченка. Розділяємо біль непоправної втрати. Нехай Господь дарує йому вічний спокій.
⚛️Атомна академія ПАЕС у дії!30 вересня в рамках програми проєкту «Атомна академія ПАЕС», а також відбору команд для участі у брейн-рингу «Енергоатом Junior#Енергія знань: від досвіду до майбутнього» активістами ГО УкрЯТ проведено інтелектуальну гру «Ерудити» для учнів 9-х класів. Тут юні учасники мали шанс проявити свої знання, кмітливість і довести, що навчання може бути драйвовим і веселим! Захопливе та цікаве дійство яскраво продемонструвало: «Ерудит» – не просто змагання, а можливість проявити ерудицію, навчитися працювати в команді, перевірити свої знання та дізнатися ще більше про світ енергетики.Інформаційно-просвітницький проєкт об’єднує школярів різних вікових категорій навколо тем, пов’язаних з атомною енергетикою. Програма розрахована на цілий навчальний рік і складається з 8 етапів, кожен із яких має свою форму та тематику: пізнавальні лекції; тематичні ділові ігри; зустрічі-бесіди з фахівцями; лабораторні дослідження та практичні заняття; інтелектуальні завдання та ігри; ознайомчі екскурсії та ігри-заняття з використанням макетів теплоенергетичного обладнання. Такий підхід дозволяє поєднати цікаву теорію з практикою, а складні наукові принципи зробити зрозумілими й доступними для школярів.«Атомна академія ПАЕС» – це приклад того, як навчання може бути цікавим, інтерактивним і мотивуючим. Адже, відкриваючи для себе сучасні технології, учнівська молодь робить крок до усвідомленого вибору майбутньої професії. «Мене дуже порадували діти, – каже заступник генерального директора ПАЕС Віктор Саворона. – Вони кмітливі, завзяті, всі прагнули перемогти, продемонструвати свої знання. Усі команди досить таки обізнані щодо діяльності нашого підприємства, буде в перспективі приємно ще з ними зустрічатися на наступних заходах».ФОТО Олександра Бойченка
Життя слід прожити так, щоб люди ставали в чергу, аби сказати про тебе добре слово. Приблизно так колектив дільниці транспортно-технологічного устаткування цеху з ремонту реакторного устаткування енергоремонтного підрозділу (ЕРП) філії «Південноукраїнська АЕС» проводжав на заслужений відпочинок свого колегу – майстра з ремонту, налагодження, перевірки та пуску устаткування атомних станцій I групи Віктора Михайловича Марковича.«Розсудлива та врівноважена людина. Перш, ніж зробити, ґрунтовно все обміркує, – розповідає про свого колегу його безпосередній керівник, начальник дільниці транспортно-технологічного устаткування Олег Запорожець. – Специфіка та місце роботи його бригади, а це зона іонізуючого випромінювання, вимагала чітких і раціональних рішень, тож Віктор Михайлович умів так організувати роботу, щоб люди отримали найменшу дозу. Його бригада довгі роки є однією з кращих на дільниці. Покоління змінювалося, а репутація бригади Марковича – ні».«Це цілісна і надійна людина. Віктор Михайлович міг не лише проконсультувати у виробничих справах, а й у деяких ситуаціях – дати життєву батьківську пораду», – каже майстер з ремонту, налагодження, перевірки та пуску устаткування атомних станцій I групи ЕРП Андрій Онищак.Його колеги готові багато розповідати про трудове життя Віктора Михайловича, а от сам він впевнений, що всі успіхи бригади були виключно завдяки хорошим і старанним людям, з якими йому випало щастя пропрацювати пліч-о-пліч понад 30 років. Підлеглий йому персонал швидко та якісно виконував як планові роботи, так і ті, які доводилося здійснювати у складних чи непередбачуваних ситуаціях. За словами колег, Віктор Маркович здатен миттєво перепланувати роботу колективу, щоб успішно виконати завдання будь-якої складності.Окрім того, що з-під його крила вийшли у самостійне плавання чимало молодих слюсарів, які потім впевнено рухались кар’єрними сходинками, сама трудова діяльність Віктора Марковича – це досить яскрава сторінка. Він брав активу участь у прийманні та впровадженні американського ядерного палива «Westinghouse» на енергоблоках Південноукраїнської АЕС. Під керівництвом Віктора Михайловича було виконано низку модернізаційних робіт блоків захисних труб атомних реакторів для подальшої експлуатації з використанням новітніх паливних збірок. Він напрацював технологічний досвід для відвантаження відпрацьованого ядерного палива за американською технологією «Holtec», а також брав участь у програмах обміну досвідом з іншими українськими АЕС.Віктор Маркович каже, що кардинально змінювати життя завжди непросто, проте у свій новий етап він ступає з оптимізмом, а головне – з надією на мир в рідній Україні. Колеги привітали Віктора Марковича з виходом на заслужений відпочинок, а керівник енергоремонтного підрозділу Південноукраїнської АЕС Сергій Шпирко вручив Віктору Марковичу «Щоденник пенсіонера».
Завершилися фінальні ігри з футзалу серед гравців віком 35 років і старше в рамках 35-ї Спартакіади Південноукраїнської об’єднаної організації профспілок. За перемогу в триденному турнірі, який проходив у спорткомплексі «Олімп», боролися сім колективів з різних підрозділів ПАЕС і військової частини, яка охороняє та обороняє енергопідприємство. За підсумками змагань призові місця розподілилися наступним чином: 🥇Автотранспортне господарство; 🥈Реакторний цех №1; 🥉Військова частина; Перед церемонією нагородження голова профспілкового комітету АТ «НАЕК «Енергоатом» Сергій Снітков зробив важливу заяву: «Спільно з адміністрацією ми ухвалили рішення, що розвиток спорту та культури для нашої компанії – це один з пріоритетних напрямів на рівні зі збереженням колективу та підвищенням заробітної плати. Головне завдання на наступний рік – це оновлення стадіону, бігової доріжки, футбольного поля». Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Вячеслав Стоянов привітав учасників Спартакіади й також акцентував на плідній взаємодії з профкомом. «Ця ігрова зала та цей турнір – це підтвердження того, що в нас є повне порозуміння з профспілкою. На цьому не зупиняємося, бо маємо гарні плани. Дякую учасникам – тим, хто знаходить час для оздоровлення та загального розвитку», – сказав очільник підприємства.