Source
Південноукраїнська АЕС | Під час господарської наради за сумлінну працю, високий професіоналізм...
861 Views/Reach
2026-02-13 15:18
Message №8399
Під час господарської наради за сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у виконання робіт з продовження терміну експлуатації енергоблока № 2 філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» було відзначено дев'ятьох працівників підприємства. Лист подяки АТ «НАЕК «Енергоатом» вручили головному фахівцю з енергетичних реакторів – начальнику відділу служби аналізу безпеки Костянтину Троману. Грамотами філії «ВП ПАЕС» нагороджено: ✅Юрія Андрієвича, провідного інженера-технолога (інженерно-технічна підтримка) турбінного цеху № 1; ✅Сергія Дмитрякова, інженера з розрахунків та режимів (атомні реактори) відділу ядерної безпеки; ✅Володимира Круглова, начальника відділу служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації; ✅Антона Пономарьова, інженера-технолога служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації; ✅Андрія Савченка, інженера-технолога (реконструкція) цеху радіаційної безпеки; ✅Тетяну Судакову, провідну інженерку – керівницю групи виробничо-технічної служби; ✅Кирила Устиченка, інженера-технолога служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації; ✅Юлію Царинну, провідну інженерку відділу ліцензування. Окремо за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у виконання планових завдань цеху, добросовісне виконання трудових обов’язків і у зв'язку з виходом на заслужений відпочинок Грамотою філії відзначено чергову дезактиваторницю цеху дезактивації Вікторію Бєлянцеву.