Source
Південноукраїнська АЕС | Футбол у серці: де майстерність перевершує вікЦими вихідними мініфутбо...
503 Views/Reach
2025-12-22 13:34
Message №7730
Футбол у серці: де майстерність перевершує вікЦими вихідними мініфутбольне поле спорткомплексу «Олімп» Південноукраїнської АЕС стало ареною для зустрічі легенд.Всеукраїнський турнір з футзалу серед ветеранів категорії 65+ «Кубок енергетиків» зібрав тих, хто творив історію місцевого і всеукраїнського футболу десятиліття тому. Це 5 команд: «Олімп» (Південноукраїнськ), «Хортиця» (Запоріжжя), «Базис» (Умань), «Синявське» (Київська обл.), «Світловодськ» (Кіровоградська обл.). Однак справжньою родзинкою турніру став благодійний товариський матч між командою «Динамо» Київ (ветерани) і збірною ветеранів 65+.Традиційно гравців, тренерів і вболівальників вітали керівники атомної станції, зокрема генеральний директор ПАЕС Вячеслав Стоянов зазначив: «Висловлюю вдячність спортсменам за те, що знайшли час приїхати і привітати нас з професійним святом. Кожен кіловат електроенергії, яку ми виробляємо, це – світло, тепло, енергія для оборонних підприємств. Ворог, звісно, намагається завадити нам жити повноцінним життям, але ми працюємо, підтримуємо армію і беремо участь у спортивних змаганнях».Турнір ветеранів 65+ став справжнім святом для всіх, хто любить футбол. Це була не просто гра, а зустріч друзів, які десятиліттями залишаються вірними м’ячу. У результаті дводенних футбольних змагань лідером стала ветеранська команда «Синявське», спортсмени з команди «Олімп» посіли п’яте почесне місце. Усі присутні в залі, звісно, з нетерпінням чекали на своїх улюбленців – легендарних динамівців. Однак, перед товариським матчем футболісти оголосили аукціон на підтримку ЗСУ. Розігрувалася футболка з підписами спортсменів команди «Динамо» Київ, а також досить неочікуваний приз – можливість зіграти за цю команду тут і зараз. Тож футболку ветеранського клубу команди «Динамо» Київ з номером 17 виграв секретар Південноукраїнської міської ради Денис Кравченко і відповідно пліч-о-пліч з динамівцями спробував свої сили на мініфутбольному полі.За словами тренера-викладача з футболу СК «Олімп» Володимира Ясуника, було ухвалено рішення, що у двох 20-хвилинних таймах кожна з п’яти команд зіграє з динамівцями свої 4 хвилини. Тож усі учасники турніру долучилися до гри з легендарними футболістами. З перших хвилин було видно: на полі немає суперників, є лише партнери по великій грі. Кожна передача супроводжувалася усмішками, кожен удар – оплесками. Глядачі отримали не менше задоволення, ніж самі учасники: вони бачили, як досвід і майстерність перемагають час.Рахунок 9:9 задоволення приніс усім, але, згідно з правилами, серія пенальті визначила остаточного переможця. Ним стала збірна ветеранська команда, яка з рахунком 3:4 обіграла динамівців. Легендарний півзахисник київського «Динамо», а нині тренер ветеранської команди Олександр Заваров подякував господарям турніру за теплу зустріч і зізнався, що отримав чимало задоволення від нинішньої гри: «Ветеранський футбол – це більше про щастя спілкування. Я завжди радію, коли бачу футболістів здоровими, коли можу поспілкуватися з ними. Приємно, що нас пам’ятають вболівальники, це дуже розчулює».Цей матч став доказом того, що футбол – не лише спорт, а й спосіб залишатися активним, спілкуватися та відчувати себе частиною великої гри незалежно від віку.