Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сумська Хунта 🏴
Added 06 Jan 2025

Сумська Хунта 🏴

@sumskahunta
Number of subscribers: 5 267
Photos: 3,630
Videos: 1,150
Links: 4,070
Description:
Звітність - @zvithunta Пишу виключно особисту думку. Сумщина.

👥 Number of subscribers

5 267
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

799
Average/Day:: 578
Average/Week:: 800
ERR: 15.17%

📊 Messages per Day

4.2
Last day: 0
Week average: 15
Average per day: 4.2

Logo change history

Name change history

Сумська Хунта 🏴 2025-06-06
🕯Сумська Хунта 🏴 2025-06-03
Сумська Хунта 🕯️ 2025-04-13

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 651 25-12-12 10:10
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Москалівки та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 867 25-09-12 19:34
⛽️ "Труба 3.0" — кацапи через газову трубу долають Оскіл та заходять у Куп'янськ🔄 На жаль, ворог втретє використав труби для просочування груп. Вперше це було в Авдіївці, вдруге біля Суджі. В мережі, навіть, з'явився вкид буцімто такі ж труби використовуються для проходу в Покровськ, але насправді відео зняте біля Куп'янська. 🇷🇺 Кацапи збудували цілу логістичну артерію. Входи в трубу знаходяться в районі Лиману Першого. Для пересування у трубі використовуються спеціально розроблені лежанки на колесах, а також електросамокати, де дозволяє висота. Маршрут до околиць Куп'янська займає приблизно 4 доби, тому по дорозі зроблені спеціальні місця для відпочинку та запаси провізії.🏹 Таким чином організовані групи противника без серйозних втрат добираються до Радьківки, а далі переміщуються на південь у ліс, який контролюють. Після цього роззосереджуються в Куп'янську і доходять до залізниці.✈️ Завтра якийсь речник спробує це спростувати, назвавши групи неорганізованими та нечисленними, але в самому Куп'янську вже є позиції для зльоту кацапських пілотів.🏚 Проблем створює і відсутність примусової евакуації місцевих жителів, які зараз перебувають в одних будинках з противником, через що багато куди не можна здійснювати ураження. Крім того, місцеві діляться з ними їжею...🤷🏻‍♂️ Шкода, що досвід Авдіївки та Суджи не був врахований. Але вчергове хочемо вірити, що ця "труба" нарешті послужить уроком.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 578 25-06-17 16:42
🚩 Інженерно-фортифікаційні споруди на Сумщині — є чи немає? [частина 2]🧱 В продовження теми про ІФС на Сумщині, ще одним важливим питанням є — вибудова оборони в прикордонній зоні області. Особливо актуальним є питання, чи можна було будувати оборону під час контролю території Курщини Силами Оборони.📍 Під час демонстрації ІФС на території, яка перебуває під контролем ворога, у нас виникла проблема — як продемонструвати те, чого немає? Тому ми вирішили показати супутниковий знімок за 25 квітня 2025 року, на якому можна побачити, що фортифікації на відтинку Журавка-Новеньке-Басівка повністю відсутні. І відсутні вони аж до лінії Хотінь-Писарівка-Кияниця-Храпівщина-Юнаківка, і кацапи про це прекрасно знають, тому і здійснюється відповідний тиск на цю ділянку великою кількістю піхоти.👤 У спілкуванні з військовими всі ці спостереження повністю підтвердилися. З усього набудованого були присутні лише позиції, які облаштовували для себе безпосередньо бійці, і які придатні для проживання та утримування своєї зони відповідальності. Це можна було також і бачити в публічних кадрах під час просувань противника біля кордону. На жаль, не було побудовано навіть інженерних загороджень у вигляді протитанкових ровів, тетраедрів (вони ж "зуби дракона"), єгози тощо. Так само відсутні і вибухові інженерні загородження у вигляді замінувань, які б мали стати перешкодою для противника. Мінуванням ділянок займалися вже безпосередньо бригади на місцях і це дало певні результати, які також можна було бачити в публічних кадрах, як мотоциклісти кацапів злітали у космос після наїзду на міни. ⚠️ Але ми вирішили врахувати ще один фактор, який міг завадити такій побудові вздовж прикордонної зони — постійні ураження дронами з боку ворога. Під час нашої поїздки на Курщину, кацапи активно застосовували "Ланцети" та інші засоби для ураження при пересуванні різноманітної техніки. Тому навіть на в'їзді ця ділянка була небезпечною. І постає питання — чи можна було будувати ІФС під час утримання території на Курщині. У спілкуванні з бійцями, вони дали відповідь, що можна, адже активність противника не була більшою ніж, умовно, зараз на межі Дніпропетровської та Донецької областей, а також увага кацапів була зосереджена на іншому в той момент, зокрема, на роботі по віськовій техніці, піхоті і відбитті наступу. Тому хоч якісь інженерні загородження, які б могли стати перешкодою для ворога, щоб затримати його, мали змогу будуватися.🟡У висновку можемо сказати, що обурення суспільства щодо побудови ІФС на Сумщині цілком виправдані і логічні. Ці проблеми кидають тінь на успішні результати побудови оборони на інших ділянках, а також продовжують вселяти недовіру суспільства до цих процесів. Отже, на Сумщину варто звернути увагу, бо зараз це є одним з прямих наслідків того, що сталося. Але також обов'язково хочемо зауважити, що це не основна і не єдина проблема, адже також є труднощі з людьми і про це ми неодноразово писали та із засобами ураження, зокрема, з FPV-дронами на оптоволокні.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 920 25-06-12 11:24
‼️ Черговий етап великого обміну: з російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Стамбулі. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі групу Оборонців з категорії “важкопоранені і тяжкохворі”. ➡️ На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил ТрО, СБС, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. Серед звільнених сьогодні є Захисники Маріуполя, що перебували в полоні більше трьох років. Усі визволені Оборонці - чоловіки, представники рядового та сержантського складу. Частину звільнених сьогодні українських воїнів вважали зниклими безвісти. Загалом додому повертаються українці, що воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. Звільнені з полону Захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі. ☝️ Сьогоднішній обмін є частиною великого обміну у категоріях військовослужбовців віком до 25 років, а також важкопоранених та тяжкохворих. Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських Захисників. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!