Source
Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова | Усі ми розуміємо, що ситуація в енергетичній сфері складна. Зважаючи н...
10 500 Views/Reach
2026-01-16 11:39
Message №4008
💡Усі ми розуміємо, що ситуація в енергетичній сфері складна. Зважаючи на це, за дорученням Рівненської обласної військової адміністрації, вживаємо заходів, щоб обмежити електроспоживання. Зокрема:✅Обмежуємо вуличне освітлення у селах громади та частково - у місті Здолбунів. Освітлюватимуться вулиці міста з інтенсивним рухом транспорту та пішоходів. Відповідно, світлофори також будуть працювати. У темну пору доби вулиці посилено патрулюватимуть правоохоронці. ✅Наполегливо просимо представників місцевого бізнесу вимкнути зовнішню рекламу: підсвітки, екрани та інші енергоємні конструкції.Водночас змін у роботі закладів освіти громади поки що не передбачається. Заклади середньої та дошкільної освіти громади працюватимуть очно. Усі медичні заклади громади забезпечені генераторами та пальним, тож допомога пацієнтам та відвідувачам надаватиметься як зазвичай.☝️Дуже прошу жителів громади ставитися до ситуації з розумінням і усвідомлювати, що причина таких негараздів - це російські окупанти. Маємо гідно сприймати обмеження, розуміючи, що в інших регіонах ситуація є значно складнішою. І не забувати про вдячність бійцям, що захищають країну у тріскучі морози.