Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова
Added 06 Jan 2025

Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова

@sukhlyak
Number of subscribers: 2 468
Photos: 3,700
Videos: 335
Links: 298
Description:
Офіційний телеграм-канал міського голови Здолбунівської територіальної громади
Source

Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова | Претензія, що не виставляю фото військових на лікуванні, віддає ворожо...

Претензія, що не виставляю фото військових на лікуванні, віддає ворожою провокацією. Комусь потрібно офіційне фотопідтвердження місць перебування бійців? Справді? Я далеко не завжди публікую фото зустрічі з військовими та пишу про донати чи допомогу. Якщо волонтери чи військові вважають за потрібне це зробити – скинуть фотозвіти самі. А от про безпеку думати потрібно завжди. Про закид щодо матеріальної допомоги для військових. Кожен військовослужбовець, зареєстрований у нашій громаді, може написати заяву та отримати матеріальну допомогу – на це передбачаємо кошти у бюджеті громади. Окремо матеріальну допомогу надаємо пораненим бійцям та тим, що були у полоні. І практично на кожній сесії вносимо зміни до відповідної програми, збільшуючи суму передбачених коштів. Торік на допомогу військовослужбовцям спрямували 1,43 млн грн, на лікування - 604 тис. грн. Це не мало і не багато, це рівно стільки, скільки було потрібно, щоб задовольнити заяви усіх військовослужбовців, що зверталися до міської ради. Щодо фінансування потреб ЗСУ. Воно здійснюється відповідно до офіційних запитів від військових частин. Хто стежить за сесіями ради, знає, що кошти ми виділяємо саме так. Конкретному бійцеві депутатський корпус виділити коштів не може. Для інформації: у 2024 році на підтримку обороноздатності держави та сил оборони виділено – 3,1 млн грн, А також було придбано та передно FPV-дрони на суму 412 тис. грн.І щодо гуманітарної допомоги. Уся гуманітарна допомога, надана благодійними фондами для нашої громади, чітко ✔️фіксується та ✔️ облікується. І звичайно, ми ✔️детально про все звітуємо перед донорами, надаючи їм фото та відеозвіти про отримання допомоги, а згодом про її розподіл та використання. Публікувати офіційні документи щодо благодійної допомоги у соцмережах сенсу не бачу – у деяких випадках це може навіть нашкодити громаді. Ті, хто бажає отримати детальну інформацію, завжди можуть звернутися до міської ради з відповідним запитом. Підсумовую: конструктивні зауваження – це важливо та корисно. А от з відвертим хейтом краще іти на інформаційні «помийки» - там таке вітається.