Source
ДУІТЗ / Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку | 16 квітня 2025 року відбулося перше засідання новообраних науково-мето...
318 Views/Reach
2025-04-18 10:20
Message №3067
📢 16 квітня 2025 року відбулося перше засідання новообраних науково-методичних комісій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.🔹️ У заході взяли участь представники Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку, обрані за конкурсом членами НМК 7 з інженерії, виробництва та будівництва:– декан факультету електроніки, автоматизації та метрології Олег Грабовський (підкомісія G6 «Інформаційно-вимірювальні технології»);– в.о. завідувача кафедри комутаційних систем електронних комунікацій Дмитро Степанов (підкомісія G5 «Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка»).🔍 Напередодні, 9 квітня, під час засідання підкомісії G6 Олега Грабовського було одноголосно обрано її головою.🔊 У межах засідання також відбувся тренінг щодо укладання стандартів вищої освіти нового покоління. Спікерами заходу виступили Володимир Бахрушин та Жанна Таланова.#дуітз #МОН #викладачідуітз #засідання #вищаосвіта #НауковометодичнарадаМОН #науковометодичнікомісії