Source
ДУІТЗ / Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку | У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбуло...
368 Views/Reach
2025-01-29 13:14
Message №2781
У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбулося вручення дипломів магістрам📣 29 січня 2025 року в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти за другим (магістерським) рівнем. Цього року дипломи отримали майже 300 випускників, які завершили навчання на чотирьох факультетах університету.🎉 З привітальним словом до випускників звернувся ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко. Він побажав молодим спеціалістам знайти своє місце в житті, впевнено застосовувати знання та навички, здобуті в університеті, активно долучатися до професійної спільноти, сприяти її розвиткові. «Сьогодні ви вступаєте в новий етап вашого життєвого шляху. Бажаю вам завжди рухатись уперед, попри виклики, невпинно вдосконалюватися. Ваші знання та професіоналізм – це основа вашого успіху», – зазначив Олександр Назаренко.🔹Важливо відзначити, що навчання у ці роки, під час війни, стало справжнім випробуванням для кожного з випускників. Попри складні обставини, наші студенти продовжували навчання, демонструючи стійкість, відданість своїй справі та готовність до нових викликів. Ці роки стали не лише часом здобуття знань, а й уроком життєвої мужності та сили волі.🎊 Магістрів також привітали проректор з навчальної роботи Світлана Хаджирадєва та декани факультетів, які підкреслили важливість отриманих знань для подальшої кар'єри.Бажаємо нашим шановним випускникам нових відкриттів і можливостей для реалізації на професійному шляху!🎓☺️👏🏻 📸 Повний фотозвіт розміщено на наших сторінках у соцмережах. #дуітз #врученнядипломів #магістридуітз #привітання #ректорат #викладачідуітз #випускники #урочистийзахід #освіта