Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Styleguide UA
Added 06 Jan 2025

Styleguide UA

@styleguide_ua
Number of subscribers: 21 536
Photos: 2,070
Videos: 18
Links: 501
Description:
Співпраця - @platonovaya Канал стилістки Яни Платонової. Тут рекомендації на окремі речі та бренди, а також добірки образів, гайди та шоплісти. Inst - https://instagram.com/styleguide.ua

👥 Number of subscribers

21 536
Average/Day:: -16
Average/Week:: -143
Average/Month:: -434

👁️ Average views per message

13 343
Average/Day:: 29,300
Average/Week:: 10,559
ERR: 61.96%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,370 26-06-22 12:27
Вчора отримала ручний відпарювач, який придбала на заміну старому.Зупинилася на моделі від Tefal з функцією всмоктування тканини. Це відносна новинка, я знаю, що вона багатьом цікава, тому за гарячими слідами залишаю свій відгук.Із плюсів:реально дуже круто відпарює, я перший тест зробила на пластовій сорочці сина, яку щойно забрала з пошти і навіть стійкі складки відпарились практично з першого разу. Тут ставлю 10/10функція вакууму дійсно крута, не потрібно натягувати тканину, можна відпарювати і вертикально, і горизонтально – 10/10 довгий і гнучкий шнур, 2,6 метри – теж 10/10мені дуже сподобався дизайн – 9/10 (бал знімаю, бо за ту комбінацію, що на фото, треба доплачувати 600 грн) легко ставиться на рівну поверхню – 10/10має функцію автовимиканняІз мінусів та особливостей, які обовʼязково треба знати перед придбанням:він дуже гучний! Я зараз не про сам пар, а про механізм, який шумить майже так, як ручний пилосос. Була здивована, бо у якомусь відгуку читала, що працює безшумно. Тобто зранку зібратися в невеликій квартирі і не побудити тих, хто ще може спати – навряд вийде – 6/10досить важкий, 1,55 кг, рука дуже швидко втомлюється – 7/10для такого розміру самого відпарювача я вважаю, що резервуар малюсінький, всього 100 мл. Цього вистачило відпарити сорочку, футболку і джинси лише з одного боку. Тобто якщо ви відпарюєте багатошаровий образ чи, скажімо довгу, доволі пишну сукню – треба буде дозаправлятися, що не дуже зручно. Тут 6/10Резюме: потужний відпарювач для домашнього використання, коли швидко потрібно відпарити кілька речей. Через розмір не підійде для подорожей, в яких площа і вага багажу мають значення. Відпарювати ним одночасно велику партію речей теж незручно буде через малий резервуар. У мене є великий стаціонарний відпарювач і цей я купила, щоб привчати сина самому прасувати свої речі. Як додатковий помічник – мені цілком ок, попри зазначені мінуси. Якби це був єдиний відпарювач, то я хотіла б, як мінімум, з більшим резервуаром і не такий важкий.
👁 7,660 26-03-09 14:38
Антивікова лінійка №1 в Україні бренду L’Oréal Paris отримала нове обличчя – телеведучу та журналістку Олену Фроляк. Бренд офіційно представив її амбасадоркою лінійки Вік Експерт – флагманського антивікового догляду, що багато років залишається лідером сегмента.Олена Фроляк – символ професійності, зрілості та внутрішньої сили. Її кар’єра в журналістиці й телебаченні сформувала образ жінки, яка поєднує впевненість, інтелект і жіночність. Саме ці цінності лежать в основі філософії Вік Експерт.Бренд підкреслює: вік – це не обмеження, а досвід і новий етап впевненості. Кампанія підтримує жінок у кожному періоді життя, допомагаючи зберігати доглянутий вигляд шкіри та комфорт.Вік Експерт – комплексний антивіковий догляд з урахуванням потреб шкіри різного віку, зокрема 55+. Засоби підвищують пружність та еластичність, надають свіжого вигляду. Лінійка включає денні й нічні креми та спеціалізовані формули.Співпраця підкреслює головний меседж: краса не має вікових рамок.L’Oréal Paris – Адже ти цього варта#реклама
👁 12,200 26-02-23 17:14
Зараз зʼявляється багато нових колекцій, націлених вже на весняний гардероб. Буду намагатися розказувати про найцікавіші та ділитися фаворитами.Бренд diadia випустили нову колекцію Urban Notes, яка натхненна містом та живими стилізаціями, які давно стали частиною нашого ритму життя.Тут є багато трендів:- колір ice blue- картаті принти- занижена талія в верхньому одязі- приталені силуети архітектурного кроюПри цьому більшість позицій базові і адаптивні, легко вписуються в гардероби, легко адаптуються з повсякденних в більш ошатні образи.Мені найбільше сподобалася: • червона вітрівка (зверніть увагу на варіант стилізації під верхній одяг)• також приглянулися штани зі штріпками – цікава позиція для «свіжого» силуету • силуетні сукні – мають всі шанси стати палочкою-виручалочкою в гардеробі• класні базові джинси в двох відтінках• яскравий світшот з контрастною блискавкою і назвами українських гір • ну і, звісно, костюми, які можна зробити центром вашої весняної капсули і навколо одного такого костюму зібрати дуже багато різних образівВсе можна знайти і детальніше роздивитися на сайті.
👁 10,500 26-02-19 19:11
Недавно я подумала, що гардероб – це чи не єдине, що ми реально можемо контролювати.Але контроль забирає багато часу і зусиль: пошук, фільтри, перегляд сотень речей, аналіз складу, перевірка актуальності, інтеграція в уже існуючий гардероб.Саме для того, щоб полегшити ці процеси, я створила STYLE GUIDE club майже 6 років тому. Тоді він був одним із перших – не було прикладів, на які можна було б опертися.Сьогодні це проєкт, який роками розвивався, вибудовував власну логіку і в певному сенсі став орієнтиром для подібних форматів.Спростіть для себе рутину і звільніть час, поки я робитиму те, що вмію дуже добре:☑️відбиратиму і фільтруватиму речі☑️прибирати неактуальне☑️орієнтувати щодо якісного складу☑️знаходити найкраще в різних сегментах українських і зарубіжних брендів☑️показувати, як це носити☑️створювати комплексні капсульні рішення та готові образи під різні запити☑️розкладати тренди по поличках без шаблонів, а з опорою на авторитетні дослідження індустрії☑️формувати фототеку з системною селекцією для розвитку вашого візуального інтелектуКлуб – це не просто канал із матеріалами.Це жива спільнота з атмосферою поваги та підтримки. Тут можна спілкуватися, консультуватися, написати з примірочної «як вам?» і отримати чесну думку.У клубі є власний каталог промокодів, і за сезон лише ними часто можна кілька разів перекрити вартість вступу.Новий сезон стартує вже завтра і триватиме пів року. Вам не потрібно щомісяця думати про продовження підписки – у вас є достатньо часу, щоб спокійно користуватися всіма можливостями.Вартість – 2900 грн за 6 місяців.Можна оплатити частинами.Доєднатися можна в кілька кліків через бот.
👁 10,000 26-02-19 12:29
Коли виходить нова колекція від Friends Of Fashion, в мене очі розбігаються і я не знаю, як обрати 9 фотографій для ілюстрації, бо хочеться показати все!Цьогорічна весняна колекція – це, традиційно для бренду, капсульна історія. Кампейн стилізувала Марина Мартинів і загалом в рамках лише цієї колекції зібрано понад 100 образів. Вони оформлені в гайд, який приходить всім, хто здійснив покупку або можна натиснути на «подарунок тут» на сайті в нижньому кутку, ввести свою електронну адресу і зʼявиться лінк.В колекції мене найбільше вразили кашемірові пальто (70% кашеміру, 20% вовни і 10% шовку) з великим знімним шлейфом. Я не можу пригадати, де востаннє бачила такий розкішний склад!Кольори – фантастичні. Розкішний червоний, трендовий ice blue, ніжний вершковий, весняний рожевий та вишуканий молочний.Аксесуарна група теж представлена супермодним кепі, яскравими рукавичками та замшевими пасками.Я в захваті, який рівень планування колекції і її вплетення в ДНК бренду. Це все є одночасно стилістичним і силуетним продовженням того, що ми бачили в попередніх колекціях. Вау!Лінк, щоб роздивитися колекціюЯкі ваші фаворити? Хто вже встиг собі щось придбати?
👁 9,070 26-02-17 16:55
Ситуація підкралася непомітно і звідки не чекалиТак сталося, що моя дитина-підліток віджала від мене кілька білих футболок. Все би нічого, але в мене син😂Якось йому на публічний виступ потрібна була біла футболка – цупка, без плям від ручок і розтягнутої горловини. А в нього як чиста, то вже мала. Як нормального розміру, без плям – то вже не подобався силует. Так я вперше зробила фатальну помилку і запропонувала свою… Діватись нікуди, скоро весна – тому я сьогодні закупила «свіжі» футболки. Вже на двох.Послідовність дій я тепер засвоїла і тому спочатку купую сама, а потім несу лінки в блог, бо я вас знаю)Мої улюблені футболки з українських брендів – Balcony.Вони цупкі, з правильною горловиною і доволі приємною ціною (зараз ще й знижки). Мають різний крій. Наприклад та, що тепер у сина – збалансований оверсайз в розмірі M гарно сідає і на мене, і на нього (хоча він тонший десь вдвічі). Але є й приталеніші та коротші, адже зараз повертаються такі силуети. І ще я замовила сіру меланж, бо дуже люблю такий відтінок.Я обожнюю, коли роблять для людей – у них є кришталево білий колір і молочний. Зацінять ті, хто вже знає, що це суттєва різниця. От прямо дуже рекомендую, співвідношення ціни і якості чудове.
👁 8,480 26-02-17 08:25
Не памʼятаю, чи розказувала тут про анатомічну форму взуття, тому продублюю: це не просто тренд, а макротренд! Чула від деяких колег, що він протримається пару років, але я маю іншу думку – така форма взуття з нами надовго. Бо це не якийсь там декор чи просто зміна дизайну - це взуттєва революція, яка тягне за собою багато процесів. Але найбільший мій аргумент в тому, що таке взуття викликає звикання. Я не маю досвіду повного переходу на повністю анатомічне взуття (і не люблю, якщо чесно, крайнощі), але чула не раз, що, якщо перейти на ту сторону, то назад дороги нема. В Україні беззаперечним лідером саме анатомічного взуття є Merle, але анатомічну форму, в тих чи інших форматах, пропонує вже багато брендів - Hoda, Hvoya, Nugaia та інші. Мені ще дуже подобаються вокерси від Hameleon. Мої фаворити – ось ці бордовенькі. У мене їх нема, але дівчата з клубу купували їх з моїх добірок і так хвалили, що я вже теж заглядаюся.Якщо чесно, я хотіла вам просто лінк на них скинути, але написала ціле полотно)Доброго ранку, до речі! Гарного вам дня❤️
👁 16,000 25-12-25 16:22
Різдвяний збір – збираємо разом на пікап для ЗСУДрузі, вітаю всіх з Різдвом Христовим і пропоную вам долучитися до збору на автівку для наших воїнів.Минулого разу ви дуже активно підтримали обмін донатів на гід, тож для цього збору я зробила цілий канал.За донат від 200 грн ви автоматично отримуєте лінк на закритий канал, де вас уже чекають цікаві гіди і можливість отримати мою міні-консультацію. Посилання буде у деталях переказу, але якщо раптом виникнуть якісь проблеми – пишіть в коментарі, я додам вас вручну.Всі зібрані кошти будуть долучені до волонтерської діяльності Андрія Любки, збираємо одразу на його банку:🔗Посилання на банку🔗Номер картки: 4874 1000 2255 7857Ваші довільні внески, поширення та дружні банки лише вітаються! Кожна гривня рухає збір.Наша ціль – 300 000 грн на пікап.Що саме буде на каналі:• гід про те, як підібрати колір шарфа• великий матеріал про те, як форма зачіски та колір волосся впливають на сприйняття зовнішності і стиль• маркери неактуальних сумок• добірка із 10 книг про моду та стиль• міні-консультаціяНайближчим часом також завантажу кілька капсул з різних магазинів.Цей канал не лише для збору, але й мій спосіб подякувати вам за постійну підтримку всіх ініціатив для ЗСУ🤝
👁 9,440 25-11-26 17:25
Сподіваюсь, що перед вами започаткування нової рубрики в моєму телеграмі.Стиліст з часом перетворюється на людину-фільтр. Ми постійно сортуємо: актуальне і неактуальне, хороший склад і поганий, базу і акценти, вдале співвідношення ціна /якість і невдале. Оскільки саме стилісти взаємодіють з величезною кількістю позицій в різних магазинах і можуть провести професійну селекцію, я подумала, що класно було б додавати сюди не лише свої знахідки, але й добірки тих колег, робота і творчість яких мені імпонують.Звісно, в першу чергу, я подумала про Оксану Швед. Як на мене, наші підходи багато в чому схожі і ми з нею на ти, тож отримати для вас таку добірку було легко і приємно, далі пряма мова:Речі, які, на жаль, вартують своїх грошей, або вішліст стиліста-мінімаліста (те, що сподобалось мені останнім часом з різних сегментів):▪️кашеміровий светр Cos у кольорі navy хотіла придбати під час шопінгу в Варшаві, але вагалась, бо ж маю достатньо светрів. Аж тепер, коли він всюди sold out, зрозуміла, що точно треба :) В вас теж так буває?!▪️лофери Massimo Dutti дійсно дуже комфортні та зручні з усіх, що приміряла▪️чобітки-панчохи з лімітки Massimo Dutti- дуже елегантна та комфортна пара і на вихід, і на кожен день▪️фаворитом сумок з люкс-сегменту для мене зараз є India The Row, яка ідеально вписалась би в мої щоденні образи▪️цей вінтажний годинник Cartier - давня мрія, яку треба нарешті дозволити▪️нові дублянки Hukh дуже сподобались своєю лаконічністю, думаю така модель буде поза часом▪️часто мені потрібна в образи невелика day to night сумка, то ж в пошуках чогось подібного. Подобається така модель від Toteme з фактурної шкіри ▪️давно і безуспішно шукаю саме свою шкіряну куртку, мені б хотілось приміряти таку від французького бренду Soeur Paris, здається, вона схожа на те, що мені потрібно▪️в лаконічні образи гарно впишеться актуальний зараз принт пітона, я б хотіла у свій взуттєвий гардероб цю акцентну пару від бренду KhaiteЯ щиро раджу вам підписатися на Оксану, якщо ви досі цього не зробили. Вона активно веде телеграм і публікує там багато якісних і обʼємних добірок та примірок. Завжди щира з аудиторією, а її контент концентрований і різноманітний🤌🏻
👁 12,500 25-10-29 21:11
Зараз буде нетиповий допис, сповнений гордостіМені складно описати, скільки тепла я відчуваю до кожної учасниці свого клубу. І так, я пишаюся тим, яку спільноту створила. Розумію, чому багато де нема комунікативної складової (це займає весь час і багато енергії), але точно не готова від цього відмовлятися. Ось це «на каву», «на прогулянку з дитиною», «за посилкою на нову пошту», «в філармонію» та «за свіжими плітками» і є пазлами нашого життя. Звичайного, не для алгоритмів інстаграму. Перед вами інфлюенсери мого серця. Коли я впізнаю свої рекомендації в цих образах, воно (серце) тішиться і розквітає. З одного боку, сумка - це просто сумка, а з іншого, якщо вона класна і вас радує, то перестає бути просто річчю.Гардероб має бути джерелом лише позитивних емоцій, тоді він дає енергію. А це паливо, без якого, як відомо, далеко не заїдеш. Щаслива допомагати створювати саме такі гардероби і дякую всім, хто довіряє. Тут, в клубі, в інстаграмі - не так важливо. Дякую❤️P.S. Шкода, що так мало фото можна прикріпити до тексту, буду періодично робити такі добірки. Якщо ви захочете поділитися своїми образами, запрошую вас в коментарі. Сяйте!