👁 4,800
24-10-03 09:21
Про газ в гуртожитку №16Хочемо прояснити та розповісти про те, як розвивається ситуація на даному етапі.24.07.24 було виявлено, що була перекрита засувка на стояку дворового вводу природного газу гуртожитку №16 (причини даних дій та зловмисники невідомі). Управлінням аварійно-відновлювальних робіт АТ «КИЇВГАЗ» складено акт на відключення газу від 24 липня 2024 року. І почалось…Для відновлення газопостачання АТ «КИЇВГАЗ» виставив вимогу оформлення актів обстеження вентиляційних каналів. Договір на цю послугу і додатково на чищення вентиляційних каналів був укладений 12.08.2024. Вентиляційні канали перевірили, прочистили, склали та підписали відповідні акти від 30.08.24 та направили АТ КИЇВГАЗ.12.09.24 керівництво університету направило листа до керівництва АТ «КИЇВГАЗ» з проханням посприяти та пришвидшити відновлення газопостачання в гуртожитку №16. Але…Наступною вимогою АТ «КИЇВГАЗ» було провести розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін об’єкту газопостачання між АТ «КИЇВГАЗ» та університетом.Зробили. І ось тут вже думали, що ГАЗ БУДЕ!Але…Наступною вимогою АТ «КИЇВГАЗ» було укладення договору на обслуговування внутрішньої газової мережі гуртожитку. Ця процедура дещо складніша у виконанні. Але дійшовши спільної домовленості, юристи 27.09.24 підготували договір, який був підписаний зі сторони КПІ та направлений до АТ «КИЇВГАЗ». На сьогоднішній день примірника з підписом АТ «КИЇВГАЗ» ми так і не отримали…Продовжуємо звернення та роботу в правовому полі і сподіваємось, що газ повернеться найближчим часом.