Source
Твій Дєд | Знаєте, сказав би мені хтось місяць тому, що я буду сидіти і чистить з...
1 210 Views/Reach
2025-12-20 19:29
Message №6179
Знаєте, сказав би мені хтось місяць тому, що я буду сидіти і чистить зброю на кухні, поки пацани єбашать гречку з підливкою, я б хуй повірив 😂 Тому, пацани і пацанеси, що я можу сказати - не ходіть за снікерсами, якщо не хочете кудись до мене 🤣 Але мені до цього давали реально класні поради, які я проігнорив. Які? Якщо ви впевнені, що вас загребуть, то краще заздалегідь йдіть самі і туди, де самі захочете, ніж вас потім пихнуть туди, де не вистачає Завтра вже їжу на учебку і якщо дозволять, кину сфою фотку в екіпі ахахаха Якщо хто думає, що я в ній виглядаю, як лох, то ви праві на всі 100% ахахааха Бережіть себе, допомагайте хлопцям і дівчатам, які в армії, бо, дивлячись на це зсередини розумієш, чого постійно просять донатити Типу, їжа є, тепло, відношення класне, але самі розумієте, що війна і треба допомагати, поки не прийшли до вас і ці донати ахуєть як виручають, особливо машини і дрони. Тут це взагалі розхідні матеріали, які постійно виходять з ладу Всіх люблю, мої маленькі жопки 😘