Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Студент в крипті 🍜
Added 14 Jul 2024

Студент в крипті 🍜

@studentskrypto
Number of subscribers: 12 506
Photos: 2,370
Videos: 84
Links: 2,610
Description:
🎓 Шлях студента до фінансової свободи Чат - https://t.me/+HBrEkBU9njcxNDMy Канал - https://t.me/+GlxA38Ixjq1hM2Fi 👨‍💻 Адмін: @tremeinit20 Manager: @ostapsmm @qzxsc13 @pifagor_dao @kykysik00 @optar_cpa

👥 Number of subscribers

12 506
Average/Day:: +21
Average/Week:: -56
Average/Month:: -290

👁️ Average views per message

1 610
Average/Day:: 1,860
Average/Week:: 1,617
ERR: 12.87%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,710 26-04-03 12:37
☕️ Гроші самі себе не зароблять або лайт підбірка прибуткового актуалу💵 Trading212 продовжує годувати, рефералу впало акцій на 21€, це звісно не багато, але тисяча гривень без великих зусиль теж смачно – детальніше📡 Krak досі виплачує по 10$ за реєстрацію, та за кожного запрошеного друга. Також тепер буду віддавати вам 50% з того, що отримаю за вас (для цього маєте надати якийсь пруф, що реєструвалися за моїм посиланням) – детальніше😎 На Bybit зараз є смачний TokenSplash з ревардом в 73$ в токенах $EDGE. Якщо поєднати зі стейкінгом під 777% (вийде 19$ прибутку за 3 дні) та забрати 20$ в $MNT з ревард хабу, то можна отримати ~110$ прибутку з аккаТут напевно спробую загнати декілька аккаунтів, бо виходить дуже смачно. Ну а якщо навіть збриють TS, то стейкінг окупить аккаунт в нуль затрат🥏 На MEXC зараз є промо, де всі хто зроблять депозит від 1000$ (краще деп похолдити) зможуть розділити пул в 100К$ ф'ючерсних бонусівТобто можна просто за депозит отримати кошти для лудки, а весь зароблений профіт вивести😆 Також Binance сьогодні розкинули реварди за ось це промо з $ROBO. Мені за об'єм в 7.8К дали загалом токенів на 9$  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,730 26-04-01 12:55
☕️ Отримуємо до 100€ від Trading212— Зараз за реєстрацію та депозит в 16€ можна отримати акції різних компаній на суму від 8 до 100€, які можна буде продати і вивести на картуОсь детальна інструкція виконання умов:1. Створюємо карту в ZEN (вона потрібна для того, щоб зробити депозит) 🔵 Завантажуємо додаток в Google Play або AppStore🔵Вказуємо Україну і резиденство теж Україна🔵Вказуємо номер телефону 🔵Проходимо KYC на свої документи🔵Натискаємо поповнити і вписуємо 16€🔵Обираємо спосіб оплати "Цифрові активи"🔵Обираємо USDT і депажмо з будь-якої біржі/гаманця 2. Тепер вже реєструємося на самому Trading212, де і будемо отримувати нагороди (перед цим обов'язково вмикаємо VPN Німеччини, адже під час реєстрації додаток запитає дозвіл на ваше місцезнаходження) 🔵Завантажуємо додаток в Google Play або AppStore🔵Вказуємо Німеччину як країну проживання 🔵Вибираємо громадянство UA🔵Реєструємося через Email 🔵Вказуємо свій ПІБ 🔵Фотографуємо свій закордонний паспорт (звичайна ID-картка не підходить)🔵Обираємо Німеччину як податкове резиденство і заповнюємо інші данні 3. Робимо депозит на Trading212 і отримуємо нагороди 🔵Тиснемо на "Поповнити"🔵Обираємо оплату картою🔵Обираємо ZEN (якщо так не показує, то робимо депозит по даних IBAN, вказавши IBAN та назву компанії)🔵Надсилаємо 1€ по IBAN із ZEN для підтвердження 🔵Надсилаємо ще 15$ з ZEN Після цього вказуємо код: 4DtCYopY7Rl (переходимо в "промо код" натиснувши на три полоски справа внизу)Більшості людей падає акцій на суму в ~25€, після цього ви можете запросити ще 5 рефів і отримати за кожного до 100€Вивід вже перевірений, але для цього потрібно буде почекати 30 днів після отримання для розблокування нагород (депозит не можна повністю виводити до виплати, адже вас просто збриють)  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,520 26-03-26 12:42
😆 Отримуємо від 15 до 200$ від Binance, та трішки іншого актуалу— На Binance сьогодні стартувало промо, де нові користувачі можуть отримати від 15 до 200 $USDC виконавши прості умовиІнструкція:🔵Реєструємося на Binance 🔵Приєднуємося до промо🔵Робимо депозит від 25$🔵Торгуємо ф'ючі/спот на суму від 50$ 🔵Відкриваємо боксиНагороди нараховуються протягом 48 годин після відкриття у "Хаб винагород". Промо триватиме до 29 квітняЯкщо хтось буде робити аккаунт за посиланням з поста, то віддам вам 50% з того, що отримаю за вас🌚 На OKX Boost сьогодні завезли новий дроп з пулом в 600К $USDC, також трохи змінили принцип розподілу нагородТепер половина пулу розподіляється відносно ваших балів (так як це і було раніше), а інша частина розподіляється порівну між всіма учасниками залежно від зробленого ними об'єму (тобто чим більше об'єму ви зробили, тим більшу частку отримаєте)💚 Проект Qzino запустив новий розіграш з пулом в 15 NFT в своєму Twitter. Триватиме він до 1 квітня і нагороди отримають ТОП-15 користувачів, які нафармлять найбільше поінтів до кінця подіїДля участі просто залишаємо свій Qzer під цим постом і фармимо поінти (як це робити розписував ось тут)В минулому розіграші підписниця виграла 50 $USDT, тому краще їх не скіпати і брати участь, може комусь з вас теж пощастить  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,760 26-03-16 21:10
🧑‍💻 Пробуємо забрати на піцу від Gate— Натрапив на цікавий стейкінг на Gate зі 100% APR на суму до 500$, та тут не все так просто і є пару мінусів, я почитав умови і ось що зрозумів:В цьому стейкінгу ми можемо закинути USDT або USDC, але вони всеодно будуть конвертовані в USDG (стейбл біржі Gate) в пропорціях 1:1Сам стейкінг з підвищеним APR буде тривати до 26 березня і гроші можна вивести в будь-який момент, проте через те, що тут ми конвертуємо наші стебли в USDG, то щоб повернути їх назад нам потрібно буде сплатити 0.15-0.25% комісії зі всієї суми за конвертацію (0.15% – кошти повернуться через 3 дні, або ж 0.25% і кошти повернуться миттєво)Виплата підвищених відсотків тут відбувається щодня в токені $GTТрохи розрахунків можливого прибутку (рахував сам судячи з інфи, яку прочитав в умовах):Якщо закинути 500 $USDT на 10 днів, то вийде ~13.69$ прибуткуПри виведенні коштів і зворотній конвертації доведеться сплатити 0.77$ (якщо сплатити 0.15% і чекати 3 дні) або 1.28$ (якщо сплатити 0.25% і отримати повернення миттєво)Тобто чистий прибуток має скласти 12.4–12.9$ залежно від того захочете ви чекати чи ні Поки закинув один акк, якщо APR завтра залишиться таким же, то докину ще декілька  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,490 26-02-22 19:58
☕️ Нові дропи від OKX Boost, та трішки роздач, які досі актуальні— Сьогодні на гаманець з якого роздають дропи OKX Boost зайшло дві транзакції сумарно на 750К$ (пули фіксовані, бо нагорода буде саме в USDT), отже очікуємо роздачі найближчим часом🌚 Зараз найвигідніше крутити об'єм в токені $ESP (Espresso) в мережі Arbitrum. Детальний пост як крутити Boost – ТИК🏦 Райффайзен банк ще не закрив свою акцію з бонусом в 300₴ кешбеку за реєстрацію, та за кожного друга – детальніше (система виплат працює криво, але можна спробувати, бо тут 0 затрат)Хто боїться, що на нього "візьмуть кредит", то вам певно по 15 років, бо цей банк вже 33 роки на ринку України і ним користується купа людей, можете про це почитати в інтернеті😎 В п'ятницю писав за халявні 10$ від Bybit просто за депозит, акція є не у всіх, проте в мене було на двох аккаунтах, я закинув туди кошти і очікую виплату, яка має бути вже через деньВ мене не показувало це завдання з телефону навіть коли я змінив мову на англійську, проте з веб-версії воно з'явилося, тому можете теж спробувати – пост📡 Krak досі виплачує 10$ за реєстрацію, та 10$ за кожного запрошеного друга, який виконає умови. Якщо ви зробите аккаунт сьогодні-завтра, то вже в цю п'ятницю зранку вам має прийти ревард – умови  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,500 26-02-06 16:07
🪀 Отримуємо від 10$ на спот від KuCoin— На біржі з'явилося круте промо, де нові користувачі можуть отримати 10$ на спот за виконання простих дій і ще до 1000$ торгуючи на ф'ючах Інструкція:🔵Реєструємося на біржі🔵Приєднуємося до промо🔵Робимо депозит від 21$🔵Набиваємо об'єм на ф'ючах від 1000$За ці лайтові дії ви гарантовано отримаєте 10$ на спот. Також додатково можна отримати дроп до 1000$ тримаючи позиції на ф'ючах в обраних токенахДетальніше про ф'ючерсне промо:1. Ставка – 0.025% від вартості позиції 2. Чим більша позиція – тим більша нагорода3. Потенційний APY > 2000%Приклад: 100$ × 50х кредитне плече = 5000$ позиція → 0,025% × 24h = $30 прибуток в день Обрані торгові пари:ACUUSDT、SPACEUSDT、FIGHTUSDT、WOTAMALAILEUSDT、SKRUSDT、ELSAUSDT、SPORTFUNUSDT、FRAXUSDT、XAGUSDTWHITEWHALEUSDT、NUMIUSDT、FOGOUSDT、ZAMAUSDT、BROCCOLI714USDT、NPCUSDT、BIRBUSDT、XAUTUSDT、PAXGUSDT Також можна поєднувати з першою і другою рулеткою. У першій дають спіни чисто за деп (там можуть випасти бонуси на ф'ючі, USDT на спот або техніка), а у другій потрібно торгувати і за це можна отримати бонуси, iPhone 17 Pro Max або сумку Адама Скотта  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,430 26-01-29 10:13
☕️ Повернення легенди та трішки про стейкінги— Пройшов рік і Bybit згадали за таку активність як ByVotes, якщо хто не знає, то це лайтові роздачі, де спочатку ми отримуємо голоси за холд балансу на біржі, потім голосуємо за якийсь проект і якщо він ліститься на Bybit, то отримуємо частку з пулу нагород залежно від кількості наших голосівЦього разу виділено 1.5M $PENGUIN, я закинув сюди всі свої 42к голосів, може й вийде отримати на якусь каву🥏 MEXC знову нічим не здивував і просто збрив купу людей в стейкінгу $USAT, в мене ж поки все на місці і вже навіть отримав виплату за перший день😎 Хто закидав у цей стейкінг на Bybit, то вночі вже мало вам капнути 3.28$, звісно не багато, проте за один день на каву вийшло💰 Вчора всі масово шилили нові "дуже прибуткові" стейкінги на Whitebit для нових користувачів, проте коли всі почали робити аккаунти, то виявилося, що для України перепав лише один найбідніший з них, а реально жирні були для невідомих ГЕОТа все ж я почав робити аккаунти одразу і трішки розчарувався, бо в результаті замість декількох сотень з двох аккаунтів вийде отримати лише 30$ прибутку, та вже як є (за ці стейкінги я писав в шітпост одним з перших ще до масового шилу)  Канал | ЧАТ | шітпост
👁 1,520 26-01-13 16:53
👼 Профіт з неба не впаде, тому відпрацьовуємо трохи актуалу😀 Проект ETHgas анонсував снепшот, який відбудеться вже 19 січня, тому якщо досі не взяли участь в цій безкоштовній активності, то ще маєте достатньо часу🔵Йдемо на сайт і конектимо Twitter 🔵Генеруємо наш Gas ID🔵Виконуємо легкі завдання у вкладці "Dashboard" і фармимо бобиЗатрат тут нуль, вже є точна дата снепшоту, тому зробив два акки чисто на антифомо. Сайт зараз сильно тупить, тому може не одразу вийти забрати Gas ID, проте краще всеодно не затягувати з виконанням🦊 За потенційних дроп від Metamask вже писав ось тут. В меганасипку якось не дуже вірю, проте теж зробив два аккаунти і нафармив на них 1100 і 1500 поінтівКінець сезону вже за 9 днів, найвигідніше фармити поінти зараз роблячи свапи в парі ETH/USDC в мережі Linea (ETH можна депнути з МЕХС), щоб набити 500 поінтів в мене пішло до 3$👍 Минулого місяця Coinbase вже роздали по 10–800$ користувачам BaseApp за максимально прості діїТоді мене збрили (скоріш за все причиною цьому є те, що потрібно було імпортувати туди наявний гаманець, а не створити новий), та все ж генеральний директор натякає, що це має бути "чудова розмова"Тому не затягуємо і проявляємо як можна більше активу не лише в їхній апці, а й загалом у екосистемі🔵Реєструємося безкоштовно й пишемо пости у BaseApp 🔵Створюємо свій домен і відслідковуємо Onchain Score на Base Names🔵 Виконуємо як можна більше завдань у GuildОстаннім часом майже всі пости лише про промки/стейкінги, тому накиньте реакцій, щоб у мене було більше мотивації ресьорчити і постити для вас щось дійсно цікаве  Канал | ЧАТ | шітпост | MEXC
👁 1,490 25-12-16 20:01
🤩 Отримуємо 10$ на спот та до 30$ на ф'ючі— Вибив для вас нове круте партнерське промо від біржі WEEX Виконавши максимально прості дії, ви можете отримати 10$ на спот та до 30$ на торгівлю ф’ючерсами.І найголовніше — KYC не потрібен 🤯Інструкція:🔵Реєструємося на Weex🔵Робимо депозит від 100$🔵Торгуємо спот на будь-яку суму в одному з токенів (ZEC, ICP, BABY, HYPE, ZRO, CFX, M або AIA)🔵Набиваємо об'єм на ф'ючах від 1000$ (чим більше буде об'єм, тим більше бонус отримаєте)Детальніше про ревард на ф'ючі: 🔵1.000$ об'єму – 15$ бонус 🔵5.000$ об'єму – 20$ бонус 🔵20.000$ об'єму – 30$ бонус При виконанні потрібно обов'язково зробити і трейд на споті і від 1.000$ об'єму на ф'ючах, тобто виконавши ці умови ви гарантом отримаєте 10$ на спот і 15$ на ф'ючі (щоб отримати більше бонусу потрібно зробити більший об'єм)🕖 Дедлайн: 21 грудняЗагалом виділено 100 місць, для реєстрації потрібна лише пошта, тому можна робити по декілька аккаунтів, отримувати по 10$ на кожен і ще додатково відторговувати ф'ючі без затрат. Воркайте, я теж зажену декілька аккаунтів 🤫  Канал | ЧАТ | шітпост | WEEX
👁 1,530 25-11-10 20:52
💰 Може хоч тут мені дадуть профітнутися— Біржа Coinbase анонсувала запуск власної Launchpad платформи для нових токенів і першим проектом на ній буде MONADТрішки детальніше про сейл:• Старт на наступному тижні• Виділено 7.5% від саплаю (7.5млрд $MON)• Токен будуть продавати по 0.025$ (2.5B$ FDV)• Мінімальний занос – 100$, а максимальний – 100к$• Токени будуть розподілені 24 листопада (день виходу в майннет) Премаркет зараз малює Х2 від ціни сейлу і більшого я тут точно не очікую, проте всеодно зроблю декілька аккаунтів, щоб збільшити шанси на отримання аллокації, адже скоріш за все тут буде якийсь інший формат, а не передпідписка— Поки відомо не так багато, та ми вже знаємо, що буде обмеження по ГЕО і доступ отримають лише 80 країн, які точно – невідомо, але маю надію, що Україна буде однією з нихНу і не забувайте, що зараз досі є можливість швидко отримати на піцу з цих активностей:🔵 100₴ за реєстрацію та 250₴ за кожного реферала від Alliance Bank — детальніше 🔵 10$ за реєстрацію та 10$ за кожного реферала від гаманця біржі Kraken — детальніше  Канал | ЧАТ | шітпост | MEXC