Source
Стрийська районна державна адміністрація | Жидачівські гандболісти – срібні призери на обласному етапі Всеукраїнс...
157 Views/Reach
2026-05-01 12:31
Message №26809
Жидачівські гандболісти – срібні призери на обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» 🤾📍Фінальні змагання обласного етапу шкільних ліг з гандболу серед змішаних команд 5-6 класів відбулися в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі 28-29 квітня. За нагороди боролися 6 команд з районів Львівщини та Львова, які раніше перемогли на шкільному, територіальному та районному етапах шкільної ліги. Представники Стрийщини – команда Жидачівського ЗЗСО І–ІІІ ст. № 2, гідно представили район на обласному етапі. Юні спортсмени продемонстрували впевнену гру, командний дух і високий рівень підготовки, що дозволило їм здобути почесне друге місце.Вітаємо наших спортсменів та пишаємося їхнім досягненням!Зазначимо, що перемогу здобула команда Кам’янка-Бузького ОЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 ім. І. Франка (Львівський район), третє місце посіла команда Добротвірського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів (Шептицький район). 📌Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» — це загальнонаціональний спортивний проєкт під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», ініційований Президентом України. Його мета — популяризація спорту серед школярів та формування здорового способу життя.