Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стрийська районна державна адміністрація
Added 14 Jul 2024

Стрийська районна державна адміністрація

@stryiRDA
Number of subscribers: 928
Photos: 23,000
Videos: 1,210
Links: 3,270
Description:
Офіційний канал: Стрийської районної військової адміністрації https://stryi-rda.gov.ua/
Source

Стрийська районна державна адміністрація | Колектив Стрийської районної державної адміністрації долучився до виса...

🌱🌳Колектив Стрийської районної державної адміністрації долучився до висаджування лісових дерев Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля, основною метою якого є привернути увагу до екологічних проблем та заохотити громадськість до активних дій у сфері збереження навколишнього природного середовища. У цей день кожен має можливість замислитися над власним внеском у захист довкілля. З нагоди Дня довкілля колектив Стрийської РДА на чолі з головою Богданом Янком традиційно долучився до екологічної ініціативи з висаджування дерев. Спільно з помічником начальника Дрогобицького надлісництва Володимиром Боднаром працівники райдержадміністрації висадили 700 саджанців дуба звичайного та модрини європейської на території Задеревацького лісництва Дрогобицького надлісництва філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України». «Висаджування лісу – це не лише добра традиція, а й свідомий крок до екологічно безпечного майбутнього. Важливо, що такі ініціативи об’єднують людей навколо спільної мети та формують дбайливе ставлення до навколишнього середовища, яке починається з кожного з нас», - зазначив Богдан Янко. У межах екопросвітницької роботи учасникам також роз’яснили особливості проведення рубок переформування в контексті концепції наближеного до природи лісівництва, а також їх значення для формування стійких, різновікових і біологічно різноманітних лісових насаджень. Окрім того, Володимир Боднар провів семінар-екскурсію на території науково-виробничого стаціонару «Моршинський», де упродовж 16 років тривав науковий експеримент щодо впровадження вибіркового методу ведення лісового господарства. За результатами цих досліджень у квітні 2024 року уряд ухвалив постанову, відповідно до якої українські лісівники поступово переходять до наближеного до природи лісівництва, що передбачає суттєве скорочення суцільних рубок.Тішить, що Стрийщина вкотре стала рушійною силою до європейських практик. Разом творимо зелене майбутнє!🌳🌱🌲