Source
Стромата | Європейці дізналися про існування горил у 1852 році. Тобто вже давно і...
1 170 Views/Reach
2026-03-26 13:31
Message №431
🦍 Європейці дізналися про існування горил у 1852 році. Тобто вже давно існувала мережа залізничного транспорту, телеграфного зв'язку, була фотографія, курсували пароплави, а в Європі ніхто не знав про існування горил.🐼 Європейці дізналися про існування панди у 1869 році. У цей же рік було запатентовано пилосос. Минуло 10 років, як Дарвін опублікував свою найвідомішу працю, в повітрі вже літали дирижаблі, а про панд європейці ще не знали.🌍 Про окапі європейці дізналися у 1901 році. Вже не одне десятиліття існували автомобілі, зокрема електромобілі, а Нікола Тесла запатентував індукційний електродвигун. У магазинах були касові апарати, люди слухали платівки і ходили в кіно. А про окапі знали лише деякі племена в Центральній Африці.🦖Палеонтологи описали тиранозавра у 1905 році. На той час вже здійнялися в повітря літаки, почали спілкуватися по радіозв'язку через Атлантичний океан. А слово "тиранозавр" не викликало жодних асоціацій.🫐 У 1908 році в США одомашнили лохину. Тобто електричні пральні машинки з'явилися в магазинах раніше, ніж лохина.Європейці дізналися про існування комодського варана у 1912 році. Титанік готувався в своє перше плавання, яке виявилося останнім. Літаки не лише літали, а вже могли сідати на водну поверхню.🥝 У 1959 році австралійські селекціонери представили сорт актинідії, який ми сьогодні називаємо ківі. Відгриміло дві світові війни, країни нарощували ядерний потенціал, на навколоземній орбіті літали супутники, совєти запустили в космос собаку (щоправда поверненя цуцика не передбачалося😢), а ніхто не куштував ківі.____Підбірка навіяна коментарями під вчорашнім дописом, проте що окапі дізналися нещодавно🙂↔️📸 На фото фігура горили в експозиції Національного науково-природничого музею НАН України