Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім
Added 14 Jul 2024

СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім

@stoyatyteam
Number of subscribers: 782
Photos: 591
Videos: 51
Links: 314
Description:
Тут публікуються всі переклади, а також новини проєктів СТОЯТИ Team Склад команди: 1) Я (@ThisisMagic) 2) Та й усе, більше нікого 🙃 Ви завжди можете підтримати мене за допомогою донату на цю картку: 4441111026562839

👥 Number of subscribers

782
Average/Day:: +1
Average/Week:: +4
Average/Month:: +11

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Ось і розпочато збір коштів на створення української локалізації Warhammer 40000: Dawn of War - Soulstorm.https://send.monobank.ua/jar/74eJ91T1J5Ціль збору: 32000 грн.На що саме буде витрачено зібрану суму:— Текстовий переклад усього нового вмісту;— Озвучення всіх бойових одиниць сестер битви й темних ельдарів;— Озвучення всіх нових одиниць попередніх фракцій;— Озвучення кампанії «Буря душ»;— Озвучення навчання за сестер битви й темних ельдарів;Локалізація буде створюватися як для класичної версії, так і для Definitive Edition. Перші результати ви вже можете переглянути: бойові сестри, серафими, канонеса.Нагадую, що отримати класичну версію Soulstorm можна придбавши Anniversary Edition — вона включає в себе як оригінал, так і кожне з доповнень.Якщо не вдасться зібрати вказану суму, зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ (з відкритою звітністю).Ознайомитися з озвученнями попередніх частин можна тут:Warhammer 40000: Dawn of War - Dark CrusadeWarhammer 40000: Dawn of War - Winter AssaultWarhammer 40000: Dawn of WarЗі збором допомагатиме ініціатива УКРАЇНСЬКА ВСЮДИ. Буду дуже вдячний кожному за поширення та підтримку!
А сьогодні ще одна надпотужна новина — перша серія сутінкових мисливців нарешті доступна для перегляду. Наразі поки на сайті Uakino, а слідкувати за виходом нових серій можна у відповідному каналі.Цей проєкт приніс багато нових очок досвіду, а разом із ними не меншу кількість проблем. Але зрештою він близиться до завершення — 8 із 13 серій повністю озвучені, хоч і ще потребують тестування та зведення звуку.В озвученні взяли участь: Venko, Subbaka, Марк Черненко, Ірина Февчук, Раш Тейлз, Стефанія Токарева, М'йору, Shiman, Skora, Сергій Солдатов, LunarShadow, beHappy, Ілля Петрушко, Alfa Bell, Когут, Draakull, Володимир Лобас (Lomaev), Anatoly136UA, Yeskind, Любов Лазаренко (Chisana), Тарганюк, AdrianZP, Nyawka, Сергій Левесський, Scarlet, Семюель, Микола Антонов (Vestorion) і Євген Малуха.За основу взято переклад субтитрів від Лариси Север'янової, який у багатьох місцях я відредагував (вносячи переважно стилістичні зміни). Звукорежисурою зайнявся Дмитро Гончарук зі спілки CloverDUB, яка також допомогла мені зі збіркою серії та випуском на Uakino.Я безмежно радий, що вдалося залучити таку велику кількість людей і вважаю, що результат вийшов якщо не чудовий, то принаймні точно непоганий. Буду радий усім коментарям і відгукам.А якщо ж ви маєте змогу підтримати озвучення фінансово, то це можна зробити донатом на банку.
Канал трохи пустує, треба щось писати (мабуть)Щодо Warhammer 40000: Dawn of War - Dark Crusade...Майже завершив переклад триклятих провінцій, залишилося зовсім трохи. Озвучення просувається вкрай повільно, бо потужні відключення світла не лише в мене, а в усіх, тож сиджу без матеріалу. Усе, що маю, наразі вже показано. Серед командирів повністю озвучені О'Каїс і Ші'орес (комуняки з Тау), інші командири досі не дописані. До кінця січня в мене мав бути губернатор Люкас, але не так сталося, як гадалося. Те саме стосується Тальдіри.Усі ж інші одиниці, крім сірих лицарів, записані. Як ігрові фрази, так і сюжетні.Щодо сутінкових мисливців...Кілька серій повністю(!) озвучені, але ще потребують обробки. І загалом уже записалися майже всі, крім головних героїв, вони здебільшого готові на відсотків 70. Загалом я залучив 28 людей.І про всяк випадок нагадаю, що цей проєкт не відтягує Warhammer, бо майже всі залучені в серіалі люди або взагалі не беруть участі в озвучці гри, або вже мені скинули все, що повинні були.
Вітаю, за 4 тижні ми повністю закрили збір і навіть дещо перевищили ціль. Увесь надлишок тоді піде на SoulStorm, коли з Dark Crusade буде завершено.Дмитро, який спонсорував Dawn of War i Winter Assault просив передати подяку спільноті:Я дуже вдячний і дуже гордий за нашу спільноту, за всіх фанатів вахи та інших не байдужих до цього діла людей. І що попри те, що я втратив можливість спонсорувати це доповнення, інші фанати підтримали мою справу та показали нашу єдність. І якщо ви гадали, що я бив байдики, поки тривав збір, то це не так! А тому радий надати доступ до першої версії поки що текстового перекладу. У ній уже готовий інтерфейс кампанії, навчання за Тау та некронів, а також описи одиниць, будівель, досліджень і здібностей цих двох фракцій. Крім цього вже було призначено на деякі ролі акторів і відправлено їм матеріал на озвучення.Роботи попереду ще вистачає — сюжетні сцени, описи провінцій і оснащень командирів, нових мап. Але все це, як і завжди, поступово буде зроблено.Знайти інструкцію зі встановлення, а також посилання на завантаження українізатора можна ось тут для Dark Crusade та ось тут для Definitive Edition.Безмежна дяка всім, хто підтримав збір — саме завдяки вам вихід цієї локалізації став можливим.І також особлива подяка 3dll та іншим блогерам, які допомагали в просуванні збору: Согіч, The Decepticon Games, Джойстик у руці, ІгроФіл, Jeik, DMG&UA, Soul Games, Phantom, spierce, Каскад Сандри - ІГРИ УКРАЇНСЬКОЮ, Ykrainochka games, FETAHMAD, JustAflass, Пан Хантер, Todd Channel UA, freshnia4ok, Gladiatorium_TV, NettGames, Limbria, OmegaOlega, MeF Game Channel, Prosto Bob ▶️ Let's Play, B1ack Magic UA, Перший Гравець, VladGames UA, VovixUlf, Aiven Hurricane, ҐЛІТЧ, Skeeve Advance, Sinister Play, PLAY WITH SANCHO, Julibaybs, Голодний Хом'як, Evgen_UA, TheSplash001, Maruha13, Lyricist в грі, underkio games, Чи варта уваги ?, Cheerio - Рольові Ігри та Стратегії, kaktusoidka, Гра українською, DIA_VAN та BLEACK [Проходження ігор українською].
А тепер трохи поганих новин, але спершу невеликий вступ.Протягом усього того часу, який українізатор перебував у роботі, була відкрита банка для донатів, куди кожен охочий міг закинути кошти, які потім спрямовувалися на оплату праці акторам. На оригінальну Dawn of War зібралося загалом 1647 грн, на Winter Assault — 4350 грн. І ви можете запитати чи не замало цієї суми. Адже кількість реплік оригіналу становить близько 3400 штук, а в першого доповнення — 2100.Відповідь: так, хоча я й безмежно вдячний усім, хто підтримав озвучення фінансово, – цього дуже мало. Якщо поділити, то виходить приблизно 1 грн за репліку, причому я б — як перекладач, тестувальник, технік, звукорежисер, керівник і все інше — залишився без нічого взагалі.Отож проєкт був живий завдяки пану Дмитру, який і був основним спонсором. Про це я вже згадував колись. За оригінал він заплатив 35к, за перше доповнення — ще 20к. І спочатку ми розраховували на те, що він оплатить і Dark Crusade, однак через певні життєві обставини йому довелося відмовитися від цього.І маємо ситуацію — грошів нема, а об'єм роботи великий. Dark Crusade має співставну з оригіналом кількість тексту (так, це насправді ДУЖЕ велике доповнення) та ще понад 2500 реплік озвучення.Відповідно, доля Dark Crusade залежить від того, чи зможемо зібрати на нього кошти. Якщо так — продовжуємо роботу. Якщо ні — що ж, доведеться завершувати пригоди з Warhammer.Дякую за увагу.
А тепер, коли на каналі лишилися тільки найвідданіші підписники, час трохи поговорити про поступ локалізації Winter AssaultПереклад, нагадую, для кампанії Порядку готовий. Також перекладено більшість фраз бойових одиниць, залишилися тільки деякі з імперської гвардії.Озвучення — наразі розподіл акторів приблизно такий:Генерал Старнн — Микола Антонов. Упевнений, його ви вже знаєте, якщо грали в Dawn of War або Age of MythologyКомісар — Сергій ЛевесськийКапелан — Subbaka. Його голос ви теж маєте знатиБерсеркери Кхорна — Макс Фрівінґ. Він надзвичайно круто озвучив чорнокнижника Сіндрі, але Хаос так просто не відпускає, тож тепер за ним і берсеркери)Вогняні дракони — Мар'яна Янкевич, також відома як MariAmДальньовидиця Тальдіра — Стефанія Токарева. Її голос ви, як і я, могли чути у відео про фанатське озвучення Half-Life 2Безіменна ельдарка в кампанії — Анатолій Бєлібов 🌚 (ось тут пояснював чому так і навіть голосування робив)Репліки капелана я вже навіть отримав, але чекаю на правки.Також дехто, можливо, помітив, що досі немає жодних новин щодо озвучення навчання. А їх нема, бо самого озвучення нема. Я вже не знаю, доведеться, схоже, знову міняти актора... Ну бо це вже просто капець.