Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Принижую русню кожен день Божий ☢️
Added 14 Jul 2024

Принижую русню кожен день Божий ☢️

@stopruZZia
Number of subscribers: 8 826
Photos: 4,510
Videos: 330
Links: 260
Description:
Зв'язок/реклама: @NeZabudemWijnu Підтримка гривнею: 4441114457993796 Або на банку: https://send.monobank.ua/jar/4NtSgfFguw Наш чатік: https://t.me/+cjI8JbwFmqUwY2Ni
Source

Принижую русню кожен день Божий ☢️ | Величезна кількість людей не усвідомлює однієї істини: перевага Росії ...

Величезна кількість людей не усвідомлює однієї істини: перевага Росії у війні — це не провина жодного (навіть найбільш кінченого) українця. Це закономірність, зумовлена співвідношенням військової потужності та геополітичних факторів.Безперечно, якби наше суспільство й державний апарат були більш свідомими щодо питання виживання країни, ми мали б значну перевагу, і ситуація була б не такою критичною. Проте ключове слово — «якби».У будь-якій державі завжди будуть:🛑Зрадники.🛑Ухилянти різного штибу — люди, які уникають навіть самого поняття обов’язку.🛑Апатичний охлос — населення, яке гордо ниє вечорами на кухні та в інтернеті, але при цьому не приносить державі жодної користі. Цікавий факт: це улюблений ресурс державного апарату!🛑«Вища еліта», яка дорвалася до кормушки. І ще один цікавий факт: якби серед населення не було попередніх трьох категорій, то й ця — з імовірністю 99% — не виникла б.Ці категорії були й будуть у всіх війнах, у всіх державах. І варто визнати: ми просто опинилися не в тому місці й не з тим сусідом. Бо без Росії ця боротьба була б просто постійною працею над собою — як суспільством і як державою.А ще важливіший факт, який варто прийняти: у нас немає іншого вибору, окрім як боротися. Незалежно від того, яким буде підсумок цієї боротьби. У цьому світі ніхто й ніколи не рахується зі слабкими. Ніхто й ніколи не буде зважати на думку лизоблюда — бо він лизоблюд.Передбачити успішний чи провальний фінал війни може лише Бог — або брехун.Висновок простий, хоч і складний у реалізації: робити максимум на своєму місці, змінювати все довкола себе на користь держави.https://t.me/junker_ukr