Source
СтопКор🇺🇦 | Заручники власного ОСББ? Як мешканці висотки на Позняках опинились у п...
519 Views/Reach
2026-01-23 12:48
Message №33577
Заручники власного ОСББ? Як мешканці висотки на Позняках опинились у пастці голови правлінняУкриття — зачинене. Генератор — майже не працює. А десятки мільйонів гривень — «розчинились».Так сьогодні живуть мешканці житлового комплексу на проспекті Бажана в Києві, який ще недавно називали зразком “енергоефективності”.Про цю історію редакції СтопКору стало відомо після звернення мешканців. Наші аналітики проаналізували рішення та діяльність голови ОСББ «Оберіг на Позняках» Валерія Нікітченка — і ось що вдалося з’ясувати.▪️ кредит на ~30 млн грн, про який люди дізналися постфактум▪️ підозри у підробці підписів співвласників▪️ понад 4 млн грн «заморожених» коштів, які не спрямували на безпеку та відновлення▪️ генератор, куплений ще у 2023-му, який роками фактично не працював▪️ заблоковані підвали під час тривог▪️ тиск, погрози та нецензурна «комунікація» в будинкових чатах▪️ відсутність загальних зборів під прикриттям нібито служби в ЗСУ👉 Повну аналітичну статтю з документами, цифрами та позиціями сторін читайте за посиланням.