Source
🇺🇦 Старобільськ life | Сьогодні в Києві відбулася конференція "Що допомагає Луганщині в релок...
1 010 Views/Reach
2025-12-16 13:38
Message №27820
Сьогодні в Києві відбулася конференція "Що допомагає Луганщині в релокації: стійкість, консолідація, відновлення». Захід об’єднав представників державної влади, парламенту, громадського сектору, міжнародних партнерів, науки й культури – усіх, для кого Луганщина є не лише територією на мапі.Під час заходу виступив очільник Луганської ОДА Олексій Харченко. Кілька тез з його виступу про місцеві адміністрації окупованих території.У суспільстві, за його словами, досі не сформоване повне розуміння того, як можуть працювати адміністрації без фактичного контролю над територією."Багато людей не знає, як можуть існувати такі адміністрації. Хтось не вірить у деокупацію. Хтось не відчуває прямого зв’язку між владою і переміщеними людьми. При цьому у публічному просторі майже ніхто не говорить про позитивні результати роботи".
"Давайте чесно відповімо: що втратить Україна, якщо таких адміністрацій не стане? Ми фактично ставимо крапку і в управлінській присутності держави, і в перспективі реінтеграції цих територій".
Більше інформації — на сайті ЛОДА