Source
Станція Уж | Арт-простір | Ужгород | Запрошуємо вас на плейбек-перформанс «Бути поруч(?)», присвячений важл...
1 700 Views/Reach
2024-10-03 17:24
Message №929
Запрошуємо вас на плейбек-перформанс «Бути поруч(?)», присвячений важливим стосункам та взаємодії з членами родин і близькими військовослужбовців. Цей перформанс стане простором для діалогу, де кожен зможе поділитися власним досвідом, почуттями та переживаннями. Ви почуєте історії про сміливість бути поруч з болем, про повагу, вдячність, а також про розгубленість і невпевненість, які іноді виникають під час спілкування з близькими захисників та захисниць. Разом з акторками та глядачами ми досліджуватимемо тонкі та іноді невидимі кордони та больові точки комунікації, які виникають в сім'ях та серед друзів тих, хто служить на фронті. Якщо ви хоч раз відчували тонкий бар'єр у стосунках з тими, хто чекає або підтримує військових, або ж самі є частиною цих багатогранних динамік, цей вечір створений для вас. Давайте разом шукати шляхи до розуміння себе та інших, вчитися «бути поруч», бути чуйними та підтримувати одне одного. Адже інколи достатньо просто активно вислухати…КОЛИ? 5.10 (Сб) 19:00 - 20:30ДЕ?вул Швабська,9 , Арт-простір "Станція Уж"Вхід безоплатний, за реєстрацією:https://forms.gle/kLUgt5EL4TiVuURQ7Для вас гратиме збірна ужгородських плейбек-акторок в рамках проєкту "Виклики війни: розшарування та ізоляція ".Продовження в коментарі: