Source
SP: VΛNDA | Всім привіт! 👋🏻‼️Вриваємось до вас із апдейтами по цьому навчальному с...
6 300 Views/Reach
2025-01-17 15:39
Message №1240
Всім привіт! 👋🏻‼️Вриваємось до вас із апдейтами по цьому навчальному семестру!У період з 20 січня 2025 року до 2 березня 2025 року включно навчальні заняття для всіх будуть проводитися в онлайн форматі.Подальше навчання в цьому семестрі ПЛАНУЄТЬСЯ організувати в такому форматі:Змішане навчання ▪️1 курс ОС "Бакалавр" 31 березня - 1 червня ▪️2 курс ОС "Бакалавр" 28 квітня - 1 червня ▪️3 курс та 4 курс ОС "Бакалавр" 3 березня - 30 березня▪️1 курс ОС "Магістр" 31 березня - 27 квітня Весь інший час навчання для відповідних курсів планується з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (студенти 2 курсу ОС "Магістр" навчаються онлайн протягом всього зазначеного вище періоду)📎Остаточний формат змішаного навчання буде визначений у лютому, враховуючи безпекову ситуацію, проте попередньо орієнтуємось на такі дати.📚Розклад на семестрТакож звертаємо увагу, що з цього семестру додаткові бали будуть за оновленим Положенням, з яким ви можете ознайомитись за посиланням🔥Успіхів у новому семестрі! До зустрічі!