Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мелитополь Бердянск Севастополь Новая Каховка Керчь.СПРОТИВ
Added 06 Jan 2025

Мелитополь Бердянск Севастополь Новая Каховка Керчь.СПРОТИВ

@sprotyvpivden
Number of subscribers: 529
Photos: 4,059
Videos: 1,970
Links: 3,390
Description:
Новости с оккупации и объективное мнение по поводу происходящего. Связь со мной — @sprotyvsvyaz

👥 Number of subscribers

529
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +11

👁️ Average views per message

102
Average/Day:: 148
Average/Week:: 83
ERR: 19.28%

📊 Messages per Day

2.8
Last day: 0
Week average: 6.1
Average per day: 2.8

Logo change history

Name change history

Мелитополь Бердянск Севастополь Новая Каховка Керчь.СПРОТИВ 2025-05-23
Спротив.Мелитополь Бердянск Севастополь Новая Каховка Керчь 2025-04-26
Спротив.Мариуполь Бердянск Севастополь Мелитополь Новая Каховка Керчь 2025-04-24
СПРОТИВ | ПРИАЗОВ'Я 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

У Чорному морі в районі Анапи утворилася нафтова пляма площею понад 100 кв. км і з приблизним об'ємом близько 300-350 тоннЙмовірним джерелом забруднення, згідно з аналізом супутникових знімків, міг бути танкер на якорній стоянці на південь від Керченської протоки, на якому на знімку від 7 квітня зафіксовано розлив нафти. За оцінкою екологів, протягом 4 днів з 7 по 10 квітня західний вітер міг призвести до дрейфу плями до узбережжя Анапської коси, а з 11 квітня вітер змінився на північно-східний. Під його впливом почався дрейф плями у напрямку південного заходуПоки екологам не вдається встановити, з якого саме судна стався витік"Розглядаємо дві найбільш ймовірні версії: що це витік при перекачуванні з танкера на танкер і що це результат атаки дронів на танкер", – написав координатор Центру охорони дикої природи Ігор Шкрадю.За його словами, одночасно в південній частині затоки знаходяться 30-40 суден, а розлив стався ще до п'ятниці: "Джерела розливу могли давно піти звідти".Підписатись ⚓️ Поділитись
ССО уразили ворожі арсенали на окупованих територіях🔥 В Довжанську Луганської області та Успенівці на Запоріжжі безпілотники уразили склади ракетно-артилерійського озброєння за понад 100 кілометрів від лбз. 🔥 Три ворожі склади боєкомплектів уражено Глибокому й Мангуші під Маріуполем на Донеччині за 120 кілометрів від фронту та у селищі Світле під Токмаком.🔥 У тому ж Світлому дрони ССО вдарили по складу мтз. Протягом цього періоду ворог втратив п’ять складів, це сталося у Великій Новосілці та в Рибинському біля Волновахи на Донеччині та у Воскресенці й Зоряному на Запоріжжі. 🔥 В Рибинському на шляху з Маріуполя до Донецька також уражено склад палива. А в Старомлинівці на Донеччині уражено логістичний пункт противника.🔥 У Хрустальному уражено ремонтну базу противника. 🔥 Ще одну рембазу уразили в окупованій Строганівці неподалік від Мелітополя. А в Троїцькому на Запоріжжі дрон поцілив у вогневу мобільну групу противника, яка й намагалася збивати українські безпілотники.Підписатись ⚓️ Поділитись
У Севастополі 13-й судноремонтний завод Чорноморського флоту РФ повністю припинив роботу, повідомляють наші джерела.Підприємство не працює з минулого року, має борги і знаходиться на межі банкрутства. Директори були засуджені за крадіжки.Раніше 13-й СРЗ проводив ремонт і обслуговування кораблів, підводних човнів, катерів і суден ЧФ РФ. Однак, після повторного удару по підводному човну "Ростов-на-Дону", який перевели сюди з сухого доку Севморзавода після поразки ракетами Storm Shadow, ремонтну діяльність почали поступово згортати.Восени 2025 року в СРЗ розбирали на запчастини український БДК "Константин Ольшанський" (фото).На фото, які ми публікуємо вперше, ПЛ Б-237 "Ростов-на-Дону" на ремонті в 13-му СРЗ у Кіленській бухті в серпні 2024 року. Підводний човен намагалися сховати під маскувальними сітками, потім поруч розмістили дерев'яний макет.За деякими даними, після повторного удару 2 серпня 2024 року підводний човен затонув. Де він знаходиться зараз, невідомо.Підписатися ⚓️ Надіслати новину
⚡️⚡️Уражено пускову установку ЗРК С-300В, РЛС С-300, склади боєприпасів і МТЗ ворога⚡️У рамках зниження наступального потенціалу російського агресора 11-го та у ніч на 12 березня підрозділи Сил оборони України завдали серії уражень по військових об’єктах противника.⚡️Зокрема, у ніч на 12 березня уражено пускову установку зенітного ракетного комплексу С-300В у районі Боровеньок (ТОТ Луганської обл.), а також командно-спостережний пункт підрозділу противника поблизу Василівки (ТОТ Запорізької обл.).⚡️Крім того, українські військові били по об’єктах військової логістики та забезпечення окупантів. Так, уражено склад матеріально-технічних засобів і склад боєприпасів у районі Дубівського (ТОТ Луганської обл.), ремонтний підрозділ зі складу артилерійської бригади у районі Якимівки (ТОТ Запорізької обл.), а також ешелон з пально-мастильними матеріалами у районі Довжанська (ТОТ Луганської обл.).🔥Також за результатами бойової роботи Сил оборони України 11 березня уражено радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-300 у районі Севастополя (ТОТ АР Крим).Масштаби завданих збитків уточнюються.⚡️Крім того, підтверджено, що в результаті ураження польового артилерійського складу у районі Широкої Балки (ТОТ Донецької обл.) 11 березня знищено понад 6000 боєприпасів різних номенклатур.💥Системне ураження засобів протиповітряної оборони, військової логістики, складів боєприпасів та пунктів управління противника суттєво знижує його спроможності щодо забезпечення військ і ведення бойових дій.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦
🔥ССО уразили “очі” ворожих С-400 в Севастополі, арсенал на ДонеччиніПідрозділи Middle-strike ССО завдали ударів по ворожому арсеналу на окупованій Донеччині, радіолокаційній станції в окупованому Севастополі, складу розвідувальних БПЛА та складу МТЗ ворога на Запоріжжі.В результаті в Широкій Балці Донецької області знищено склад ракетно-артилерійського озброєння з триваючою детонацією боєприпасів. В Севастополі знищено РЛС 64Н6Е та її антену, що слугували “очима” для ворожих зенітно-ракетних комплексів С-300 та С-400. Склад дронів уражено в Новозлатополі, а склад МТЗ в Мар’янівці на Запоріжжі.Middle-strike удари середньої дальності проводяться вглиб території ворога до кількох сотень кілометрів.Підпільники Руху опору на окупованих ворогом територіях сприяли ударам по об’єктах противника. Знищення ворожих арсеналів, складових ППО та складів МТЗ суттєво підриває наступальні й обороні спроможності противника. ССО продовжуватимуть асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога у веденні війни проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!
⚡️⚡️Уражено РЛС та інші об'єкти окупантів і уточнено результати попередніх ураженьЗ метою зниження наступального потенціалу російського агресора Сили оборони України продовжують завдавати ефективного вогневого ураження по ворожих цілях як на окупованих українських територіях, так і на території рф.⚡️Так, у ніч на 26 лютого 2026 року підрозділами Сил оборони України уражені радіолокаційна станція П-18 “Терек” та радіолокаційна система РСП-6М2 у Джанкої, що на тимчасово окупованій території АР Крим. За результатами об’єктивного контролю зафіксовано ураження цілей. ⚡️Напередодні було завдано прицільного ураження по складу матеріально-технічних засобів противника в районі Новозлатополя і пункту управління БпЛА в районі Полтавки (ТОТ Запорізької області), а також по району зосередження живої сили окупантів у районі Родинського Донецької області.⚡️Крім того, завдано удару та зафіксовано ураження командно-спостережного пункту ворога в районі н.п. Ясноє Солнце Брянської області рф.🔥Втрати окупантів і масштаби руйнувань уточнюються.За результатами попередніх заходів: 💥🧐Після ураження Нефтєгорського ГПЗ в Нефтєгорську Самарської області 21 лютого 2026 року, підтверджено пошкодження електрознесолюючої установки, двох установок стабілізації газового конденсату та двох вертикальних резервуарів з подальшим витоком нафтопродуктів.💥🧐Також підтверджено руйнування виробничого цеху № 22 в результаті ураження 20 лютого 2026 року ракетного заводу у Воткінську (Удмуртія).💪Сили оборони України й надалі системно здіснюватимуть заходи для обмеження потужностей воєнно-промислового комплексу російської агресора, знищення особового складу окупантів, їхніх пунктів управління, арсеналів та логістики та примусу противника до припинення агресивної війни проти України.Далі буде.💥Слава Україні!🇺🇦
4 роки з початку повномасштабного вторгнення. 12 років війни.У війні є речі, які не злічити. Які за межею цифр і навіть слів.Протоколи прописують, скільки боєкомплекту треба взяти перед виходом.Ніщо і ніхто не зможе передати, скільки треба мати сміливості.Відома вага рюкзака. Вагу відповідальності на плечах можна лише відчути.Час виходу групи завжди звірений до хвилини.Але готовність зробити перший крок стрілки не показують.Чотири роки великої війни – доказ, що нас не можна виміряти лише статистикою. Те, що тримає нас – не в цифрахВоїни Сил спеціальних операцій!Наша слава не в кількості, наша надійність не в зброї, наша сила не в м’язах, наша звитяга не в 4 роках великої війни позаду, а в мирному часі для України попереду.Дякую за вашу стійкість, рішучість, відвагу, відданість, жертовність, боєготовність!Вічна пам’ять усім, хто навіки в строю!Честь тим, хто продовжує воювати за Україну сьогодні!Вітаємо в зграї тих, хто одягає двозуб для битв в майбутньому!Служимо українському народові!
⚡️⚡️ Уражено сторожові кораблі, авіаційні та артилерійські засоби противникаУ межах системної роботи зі зниження бойових спроможностей держави-агресора Сили оборони України продовжують завдавати ударів по військових об’єктах і техніці російськогого агресора на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України.⚡️ Так, у ніч на 21 лютого, на ТОТ українського Криму, в районі міста Інкерман, уражено два прикордонні сторожові кораблі проєкту 22460 "Охотник" противника. Зафіксовано ураження цілей. Масштаби збитків уточнюються.⚡️ Також, у місті Євпаторія, на території Євпаторійського авіаційного ремонтного заводу уражено два літаки Бе-12.⚡️ Крім того, у районі населеного пункту Астраханка Запорізької області, підрозділи Сил оборони України уразили реактивну систему залпового вогню "Торнадо-С" противника.Втрати противника та остаточні масштаби завданих збитків уточнюються.Сили оборони України продовжують системно знижувати бойовий потенціал агресора, позбавляючи його можливостей вести наступальні дії.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦
💥ССО: знищили місце зберігання «Іскандера», пункт пілотування «Рубікона» та об’єкти противника на ТОТ УкраїниПідрозділи Сил спеціальних операцій завдали успішних вогневих уражень дронами FP-2 по об’єктах тилової та оперативної інфраструктури противника на тимчасово окупованій території України.У селі Пасічне, на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, ССО поцілили в місце зберігання оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер». На місці влучання зафіксовано потужні вибухи.Пункт дистанційного пілотування підрозділу «Рубікон» було знищено у селі Високе на тимчасово окупованій території Запорізької області. Кілька дронів досягли цілі.Загалом за період із 9 по 14 лютого підрозділи ССО успішно уразили понад 10 військових об’єктів противника на ТОТ України. Зокрема, йдеться про місця зосередження особового складу, склади боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів, місця стоянки військового автомобільного транспорту та інші об’єкти.Сили спеціальних операцій продовжують здійснювати асиметричні дії з метою зниження наступального потенціалу росії.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Treads👥X 🔗 Вакансії в ССО
💥 Сили безпілотних систем завдали удару по Ільському нафтопереробному заводуУ ніч на 17 лютого оператори 1-го окремого центру СБС у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали удару по Ільському НПЗ.Ільський НПЗ — одне з ключових нафтопереробних підприємств на півдні рф. Підприємство виробляє бензин, дизель, мазут, бітум, газойль та інші нафтопродукти, а його річна потужність становить близько 6,6 млн тонн нафти.Цей НПЗ має стратегічне значення для противника як джерело пального для угруповань на південному напрямку та на тимчасово окупованих територіях України.Внаслідок #DeepStrike на території підприємства виникла масштабна пожежа. Детальні наслідки ураження уточнюються.Сили безпілотних систем системно уражають паливно-логістичну інфраструктуру противника, зменшуючи його спроможності забезпечувати ведення бойових дій проти України.☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 🥳 TikTok👥 X.com🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber