Source
@spravnakachka | Інформація для тих, кому щось не подобається в роботі Качиного Інспект...
3 480 Views/Reach
2026-01-11 11:48
Message №877
Інформація для тих, кому щось не подобається в роботі Качиного Інспектора (чи Справної Качки)Проєкт волонтерський, робиться у вільний час одним розробником. Дякуючи донатам, у 2025 році я хоч свої гроші перестав вкидувати на оплату серверів.На ринку ІТ криза, в Україні війна, і я не можу дозволити собі працювати над проєктом повний робочий день, навіть якби дуже хотів. Тому розвиток проєкту відбувається повільно. Всі нові функції, які ви бачите в останніх версіях, зроблені вночі і у вихідні дні, коли я маю вільний час.Більшість скарг, щодо роботи Інспектора стосуються безпосередньо даних, так от ― від Липня 2025 я перестав вручну опрацьовувати дані з ФС, тому що на це йшло приблизно 2-3 години. Протягом останніх місяців я намагався автоматизувати цей процес, але абсолютно бракує часу і це задача не те що з "зірочкою", а з "сузір'ям".Хочете щоб Інспектор працював як вам подобається? ― зробіть свій. Не вмієте? ― найміть людину, нехай зробить для вас. Дорого/складно? ― отож.Код проєкту доступний онлайн і відкритий. Якщо хтось хоче зробити покращення в існуючий проєкт ― ласкаво прошу, хочете власну копію ― будь ласка, MIT ліцензія це дозволяє. Піднімаєте сервер, затягуєте весь код, запускаєте синхронізацію, щоденно опрацьовуєте чорнові дані і маєте собі власного Гусячого Інспектора, чи як вам більше подобається.Якщо вам здається, що автор проєкту закинув цю справу, чи забув, чи не знає, що щось не працює, і от зараз ви як напишете свій "потужний" пост/коментар ― і все одразу запрацює ― то ні. Я знаю про 99% проблем, і більшість з них це питання часу і ресурсів на їх вирішення.Вибачте, накипіло. Йду у відпустку, проєкт лишаю "як є" на наступні Х місяців. Вигорів.P.S. Все ще щось не подобається? ― наполегливо прошу НЕ користуватися Качиним ІнспекторомP.S.S. Цей пост в жодному разі не є випрошуванням донатів, бо скільки б ми не зібрали грошей, я все-одно продовжуватиму працювати на основній роботі, а Качка лишиться лише хобі