Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гуляйпільський_Spotter
Added 06 Dec 2025

Гуляйпільський_Spotter

@spotteriano
Number of subscribers: 2 786
Photos: 2,760
Videos: 2,380
Links: 1,340
Description:
Бійся Бога та хлопців з Гуляйполя.
Source

Гуляйпільський_Spotter | Ще хотів обговорити мотиви війни у деяких людей.Я хочу миру,але я прек...

Telegram community logo - Гуляйпільський_Spotter Гуляйпільський_Spotter @spotteriano
870 Views/Reach 2025-12-09 16:51 Message №8233
Ще хотів обговорити мотиви війни у деяких людей.Я хочу миру,але я прекрасно розумію що не буде миру на справедливих умовах,наша влада до цього довела,ми могли значно міцніше триматись,ми могли розумніше контраатакувати,але влада обрала красти,тому ми зараз там де ми є.Мотиви людей типу в мене хата на окупованих залишилась,в мене знайомий/рідний загинув на війні ,а тобто воювати мають всі щоб повернути житло,помститися за рідних ,мені не зрозуміли.Я не підтримую це,я той хто в свої 25залишив там все здоровʼя,зір,руку,друга рука теж сильно травмована,я ніколи не побажаю ближньому піти в той піздец де був я,я за 2роки ніразу не дорікнув нікому типу ось я пішов тебе захищати ,а ти стоїш тут гуляєш,я ніколи не побажаю іншим того що сам пережив,тому я не хочу продовження війни.Так я ненавиджу людей які ховаються та підтримують росію,я не підтримую повне відсторонення деяких від війни,та я ніколи не побажаю нікому цього жаху.Вважаю неадекватними слова типу «ось я був там іди і ти захищай» ні,як на мене це не правильно,держава має шукати мотивацію,а шукати її довго не треба працюйте на благо країни і відмовки ухилєсів перестануть працювати.Коли люди бачать що все можна купити і що хтось на війні заробляє то всяке бажання в них зникає.Ми могли перемогти,ми могли виходити на кращі умови,та президент «не знав» що в нього за спиною крадуть.Подивіться на мотивацію людей на початку війни?та ми могли не тільки росію згорнути,та повторюсь ще раз,все це убилося яйцями по 40 гривень,гринкевичами і іншими істотами,все це убила влада.Примусова мобілізація працюватиме коли люди побачуть Єрмака без ноги,та Кулебу без ока.Тоді в ухилєсів варіків ховатись вдома не буде,тоді варік відкупитись за 10к баксів зникне,тоді буде діло.