Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spivach 🌞
Added 14 Jul 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Number of subscribers: 5 164
Photos: 983
Videos: 29
Links: 1,010
Description:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Source

Spivach 🌞 | Gensyn - L1 з топовими бекерами і непоганим фандрайзом. Зібрали 50кк$ ...

Telegram community logo - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
932 Views/Reach 2025-12-10 08:49 Message №1880
Gensyn - L1 з топовими бекерами і непоганим фандрайзом. Зібрали 50кк$ і зараз проводять сейл на Echo на 30кк$.Деталі сейлу:Тотал саплай - 10 млрд $AIПродають 3% - 300млн $AIФормат сейлу - англійський аукціон з обмеженням ціни.Мінімальна оцінка - 1млн FDV (0,0001$)Максимальна - 1млрд FDV (0,1$)Продаж відбувається у мережі ETH, а токени дадуть в Gensyn L2 (так це L1 чи L2?)Приймають USDT та USDCМінімальна ставка 100$Тут у нас 100% TGE, або можна отримати знижку 10% і лок на рік.Для USA лок на рік.Якщо ви воркали в тестнеті, можна підконектити цей гаманець це може збільшити шанси на проходку в сейл.Таймінги:9 грудня - відкриття реєстрації15 грудня - початок сейлу20 грудня - закінчення сейлу25 грудня - розподіл алокації і рефаунд коштів8 січня - закривається вікно рефаунду коштів Початок лютого - клейм токенівДумки:По суті сейл аналогічний як і MegaETH тільки вхід менший(від 100$). Враховуючи, що попередній раунд a16z збирався при оцінці 1млрд, думаю всі будуть бідити макс прайс.Проект мені не подобається, але думаю сейл буде профітний, поки що регаю аки, по заносу відпишу пізніше.