Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spivach 🌞
Added 14 Jul 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Number of subscribers: 5 163
Photos: 983
Videos: 29
Links: 1,010
Description:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Source

Spivach 🌞 | У ніч з 10 на 11 жовтня відбулось найбільше падіння в історії крипти. ...

Telegram community logo - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
1 320 Views/Reach 2025-10-12 09:51 Message №1723
У ніч з 10 на 11 жовтня відбулось найбільше падіння в історії крипти. Хтось каже що це було сплановано декількома маркет мейкерами. Інші вважають, що ліквіднуло крупного маркетмейкера, що потягло за собою каскад ліквідацій.Якщо глянути зі сторони, то вимило з ринку лише трейдерів та лудіків.Хто тримав спот - мінус неприємний, але ще у грі.Якщо глянути на топ активи(бтс, сол, етх), то ніби нічого критичного, дефолтна корекція.Двоякі відчуття, з одної сторони хочеться втаритись. З іншої можуть ще розмотувати довго і нудно.Маю 70% стейблів10% бтс13% застряг в альті 7% в сейлах всяких, всі мають вийти в жовтні.Якщо раніше думав що ці сейли вийдуть в 1.5-2х, то зараз є сумніви.Поки що думаю про перелив одної альти в іншу. Є думка перелити в активи де є байбеки, преЕТФ активи, активи які краще втримались на падінні.Можливо зроблю додатковий закуп, але не виходячи до 50% стейблів.Кароч загальний план воркати зі стейблами, використовувати можливості ноубрейн сейлів, лутати дропи і робити ребаланс в портфелі.На дистанції робоча стратегія.Принаймі в мене виходило.Приїду з конфи, то дам апдейт по позам.