Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spivach 🌞
Added 14 Jul 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Number of subscribers: 5 163
Photos: 983
Videos: 29
Links: 1,010
Description:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Source

Spivach 🌞 | Продав IO в +35% На профіт відкупив RWA шиток $ANZ Smartcontract:0xeec...

Telegram community logo - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
983 Views/Reach 2025-01-06 22:05 Message №1010
Продав IO в +35% На профіт відкупив RWA шиток $ANZ Smartcontract:0xeec468333ccc16d4bf1cef497a56cf8c0aae4ca3ГрафікКупую у BullX боті Сильно укатався, від хаїв -60%MK - 11.6kk$FDV - 136kk$Anzen зібрав 4кк від непоганих фондівА також 3кк від комюніті на платформі fjord по 60кк фдв.Після сейлу був памп до 350кк фдв. Зараз отримали відкату до +- 120кк.Більшість учасників сейлу вже продали свої алоки, а фонди мають лок до травня.$ANZ ще ніде не заліщений, але уже оплачений лістинг на hyperliquid.На твітер підписані Джастін Сан та Ендрю Канг. Хоча мб це і пох.Анзен має свій стейблкоінт USDZ в мережі BASE, з TVL майже 100кк, що не багато, але це топ 2 позиція після USDC в даній мережі.Не запущений стейкінг $ANZ. Якщо, а скоріше коли запустять, буде памп.З негативного скажу, що команда багато обіцяє та не все виконує, або з затримками. + ходить по просторам твітеру і всім GMить ніби хоче зібрати побільше охватів.... дешевий маркетинг. Явно не альфа поведінка.ВИСНОВОК:USA орієнтований RWA проект, з малою маркет капою, з потенційним стейкінгом і лістингом на хайперліквіді та інших біржах, без давки на стакан але з дивною командою.РР ніби збс, укатуватись в 0 ніби нема змісту, для чого ж тоді оплачувати хайперу 300к дол? А потенціанл на АТХ і 4-5х є.Але таймфрейм може затягнутись під розлоки.DYOR😘 Spiva4ok|💬CHAT📹YouTube 🔜НАВІГАЦІЯ