Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️Shpinat black cat | #УкрТґ
Added 21 Dec 2021

🏳️‍🌈🏳️‍⚧️Shpinat black cat | #УкрТґ

@spinatBlackCat
Number of subscribers: 92
Photos: 9,170
Videos: 627
Links: 265
Description:
Українка 🇺🇦 Підтримую 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️ Посчу меми, іноді якісь свої думки пишу Зворотній зв‘язок: в коментарях

👥 Number of subscribers

92
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +2

📊 Messages per Day

4.8
Last day: 4
Week average: 4.4
Average per day: 4.8

Logo change history

Name change history

🏳️‍🌈🏳️‍⚧️Shpinat black cat | #УкрТґ 2026-06-01
🏳️‍🌈🏳️‍⚧️❄️Shpinat black cat🎄| #УкрТґ 2025-12-13
🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🦇Shpinat black cat🎃| #УкрТґ 2025-10-14
🏳️‍🌈🏳️‍⚧️❤️Shpinat black cat🖤 | #УкрТґ 2024-06-14
❤️Shpinat black cat🖤 | #УкрТґ 2023-02-26

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Щороку з 2013 активіст_ка і дослідни_ця Cassian Lodge проводить опитування небінарних людей в усьому світі щодо термінів і займенників, які вони для себе обирають. Запрошую вас вчергове долучитися до цього процесу і зробити так, щоб репрезентація України в табличках результатів була помітною. В минулому році нас було 114, давайте зберемо більше. У опитуванні декілька запитань щодо того, як ми говоримо про себе, коли говоримо англійською. Анкета не забере більше 10 хвилин, але допоможе світові більше дізнатися і загалом про небінарних людей, і про небінарних україн_ок окремо. Заповнювати можуть усі, хто (цитую формулювання Cassian) не є чоловіками або жінками (хлопцями або дівчатами) постійно, виключно і повністю. Тобто, якщо ваша гендерна ідентичність хоч трошки відхиляється від бінарного стандарту Ч та Ж, вам сюди. На сайті можна подивитися результати за попередні 11 років а також глянути, де ці дані використовувалися (від академічних робіт до ютуб-відео). Я у кожній своїй лекції про гендер і небінарність обов’язково додаю декілька інсайтів з Gender Census - так що ви допомагаєте і мені, заповнюючи анкету. Прошу репостів друзям і у релевантні канали - це важливо для видимості. Опитування закривається 30 серпня, маємо швиденько побити минулорічний рекорд 😏💖#НБС_небінарність
Привіт усім! Я — майбутній першокурсник і планую заселятися в гуртожиток. Маю досить специфічне запитання. Я займаюся фізикою високих енергій і володію невеликим прискорювачем частинок. Перш ніж везти обладнання, мені критично важливо зрозуміти, чи витримає електромережа гуртожитку.Що в мене є (щоб ви розуміли масштаб):Діаметр магніту досягає майже 60 м, маса — 36 000 т, і загальна потужність генераторів в імпульсі — 140 МВт. Максимальна напруженість магнітного поля — 13 000 ерстед, час циклу прискорення — 3,3 с.У піковому навантаженні вся система споживає близько 140 000 000 Вт (140 МВт).Так, це дуже багато, я розумію, що для гуртожитку звучить дико.Тому в мене питання:1. Яка реальна потужність виділена на стандартну кімнату?2. Який радіаційний фон буде не помітно для коменданта?3. Чи стабільно можна знайти 20 тверезих студентів (для експериментів в якості піддослідних і як персонал), чи бувають просадки?4. На скільки метрів можна заглиблюватися в підвал? Чи є щось потужніше за ТЕЦ яка стоїть поряд?Буду вдячний за відповіді!