Source
Волонтерська спілка «ПОРУЧ» | Я вже збилася з ліку, який це раз... Спочатку дім. Потім ще один. Тепе...
7 360 Views/Reach
2025-08-28 09:50
Message №7073
Я вже збилася з ліку, який це раз... Спочатку дім. Потім ще один. Тепер - офіс. Місце, в яке ми вклали всю свою любов і яке було прихистком для сотень людей, які приїжджали в Київ після втрати дому.Вибухом деформувало стіни, які ми власноруч розмальовували для дітей, повиносило всі вікна, немає світла, повиривало міжкімнатні двері.На щастя, це сталося вночі, коли нікого не було. Вибуховою хвилею двері кинуло на диван з такою силою, що розійшлась обивка. Вчора на цьому дивані сиділи батьки, а кімната, де займались діти - всипана склом, яке влазить в підошви та прорізає рукавиці.Течик, який в суботу мав їхати з канцелярією та годівничками на схід більше не на ходу.Нам сьогодні потрібна ваша підтримка, як ніколи раніше. Ми не можемо приймати дітей та переселенців, доки не усунемо наслідки обстрілу.Будь ласка. Якщо ми колись були вам у нагоді, допоможіть тепер нам стати на ноги...Відновлення ПОРУЧ 💔🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9k6PqfuPHK💳Номер картки банки4874 1000 2834 0274