Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Перехідник Speculator Guy
Added 06 Dec 2025

Перехідник Speculator Guy

@speculator_guy
Number of subscribers: 10
Photos: 1,030
Videos: 13
Links: 1,260
Description:
You can view and join @speculator_guy right away.
Source

Перехідник Speculator Guy | Усім гарного вечора За останній 3 дня на ринку не бачив нічого цікавог...

Telegram community logo - Speculator Guy Перехідник Speculator Guy @speculator_guy
1 870 Views/Reach 2026-04-06 18:13 Message №1602
Усім гарного вечора За останній 3 дня на ринку не бачив нічого цікавого, куди б можна було б залитися як ЖБ ставка і спокійно засайзитися, а не ловиту ту дроч, про яку усі кажуть "НДА", хоча там тру хуйня З потенційно цікавого я бачу 2 кейси Ситуація номер 1Перший з них це спред по $DRIFT, котрий складає 7-45% залежно від пари бірж. Після хаку частина бірж закрила депозити та виводи, тому є ось такий момент. Думаю його срівняють коли відкриють депозити, тож якщо у вас є парсери які трекають депозити, то точно треба трекати дріфт. Я би хотів залитися до цього моменту, однак фандинг дуже агресивний і якщо не відкриють трансфери, то він зʼїсть більшу частину ( якщо і не весь) профіт. Тому поки що ідея лише лежить на столі і чекаю норм моменту аби залитися Ситуація номер 2 Активно шукаю смартуху по опціонам як робили у Pro, коли шукали неєфективнісь у цінах опціонів, але про це розповім лише якщо наберете під постом 100 🐳 Логіка у простому пошуку, однак на це треба час, тому якщо щось побачу - дам знати У підсумку, зараз ринок для мене не зрозумілий ( хоча хочеться аби закрили у + шорт по бітку), тому основна задача - не лудити і заходити лише в ЖБ угоди з високим вінрейтом Speculator Guy Channel | Chat | Pro