Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Перехідник Speculator Guy
Added 06 Dec 2025

Перехідник Speculator Guy

@speculator_guy
Number of subscribers: 10
Photos: 1,030
Videos: 13
Links: 1,260
Description:
You can view and join @speculator_guy right away.
Source

Перехідник Speculator Guy | Хтось може мені пояснити що відбувається з MEGA? Всі ви знаєте за цей ...

Telegram community logo - Speculator Guy Перехідник Speculator Guy @speculator_guy
2 060 Views/Reach 2026-03-20 15:36 Message №1572
Хтось може мені пояснити що відбувається з MEGA? Всі ви знаєте за цей L2, за його сейл премаркет і його ціну, так от, я вже місяці 2 тому набрався по ньому шортів, але от що цікаве помітив Премаркет стоїть на місці, ММ прям відпрацьовує дуже гарно, однак, якщо ми перейдемо на полік, то там ситуація інше. Коєфіцієнт на те, що мега буде дешевшою за 1B складає 42%, що якби вже дуже дивно Далі я пішов розбиратися по ніші L2 і після дампів, висказувань Віталіка про L2 там ситуація наступна: $POL ( ex-MATIC) - 1B FDV $ARB - 1B FDV $OP - 550M FDV $ZK - 390M FDV $STARK - 350M FDV Думаю далі продовжувати не потрібно, бо одразу зрозуміло, що усі L2 прям сильно дешевше MEGA, яка зараз 1.3-1.4B Далі я подумав, ну може mega така топ мережа, але зайшовши на Defillama я побачив наступну стату по TVL $POL - 1.2B$$ARB - 2B$$OP - 200M$ $ZK - 23M$ $STARK - 250M$ $MEGA - 97M$ Так, прямої корреляціі тут немає, але конечно скуз мі, але як так, що проект у якого 0 робочих дапок, 0 твл, 0 профіту, 0 хайпу коштує МІНІМУМ у 1.5 рази дорожче за найближчого конкурента Короче, хочу усе звести до того, що гайзи з MEGA дуже сильно вистрілили собі у ногу зі своім KPI і коли нарешті зможуть його досягти то через якись тиждень після TGE будуть коштувати по оцінці умовного OP Я не знаю чому, але поки що у цьому розкладі я впевнений на 70% і з часом ( при можливих пампах) добиратися шорта по ньому і чекати тгешку Дуже чекаю на ваші репости, та на коменти у форматі чому я можу бути неправим і учасники сейлу зможуть забрати хоч на квиток на маршрутку Speculator Guy Channel | Chat | Pro