Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Поговоримо про книжки? 📚
Added 14 Jul 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Number of subscribers: 5 039
Photos: 2,160
Videos: 117
Links: 1,250
Description:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Source

Поговоримо про книжки? 📚 | Почала фінальний сезон Атаки титанів і вже засмучена, що історія скоро...

Telegram community logo - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
1 400 Views/Reach 2025-06-24 10:58 Message №2247
Почала фінальний сезон Атаки титанів і вже засмучена, що історія скоро завершиться 😭Як письменниця, я завжди намагаюся наперед відгадати якісь сюжетні повороти/інтриги (і доволі часто часто мені це вдається), але тут я неодноразово я виглядала приблизно отак: 🤔😔🤬😐😢 Це так гарно, так епічно, жорстоко й прекрасно водночас!Мені подобається, що в цій історії немає тільки білого й чорного, хоча на початку саме так і здається. Та чим далі розвиваються події — тим глибшими стають персонажі, тим більшого сенсу набуває історія.Окрім цього, тут підіймаються важливі та актуальні теми, які зачіпають людство просто зараз. А ще — і це, напевно, моє найулюбленіше в історіях — суспільство, яким маніпулюють обидві сторони конфлікту, і те, якою п'янкою та руйнівною може бути влада навіть у хороших руках.Оце прям мій особистий топ в книгах чи фільмах: де ти розумієш вчинки практично всіх персонажів, адже вони мають своє підґрунтя; де ти бачиш, як хитається дорога, прокладена колись "на благо", і яким розпливчастим стає це визначення... Це все дуже хороша сюжетна робота.Окремими моментами історія мені нагадувала Бункер (серіал/книга), адже мешканці бункера теж не знали всієї своєї історії й мріяли розібратися, хто ж вони такі та звідки узялися; мріяли побачити "велику землю" там, за стінами. Також є схожість із Грою Престолів: інтриги, конфлікти, офігезні сюжетні повороти, масштабність, музика.Як ви вже здогадалися, я у захваті 😍А які там саундтреки, йой! Якщо не вирішили, чи хочете дивитися — спробуйте послухати кілька пісень. Раптом ваше серденько відчує настрій цього культового аніме.Мені одночасно і страшно, і цікаво дивитися далі😅 Бо я просто не хочу, щоб цей шедевр закінчувався.#кіно_на_вечір #Катя_рекомендує