Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙Макаронний мемонстр✙
Added 14 Jul 2024

✙Макаронний мемонстр✙

@spaghetti_memonster
Number of subscribers: 606
Photos: 17,400
Videos: 5,760
Links: 13,500
Description:
Правила для коментарів у описі групи обговорення Пощу сюди практично всі смішні на мою думку меми, іноді навіть буває власний контент

👥 Number of subscribers

606
Average/Day:: 0
Average/Week:: +6
Average/Month:: +18

📊 Messages per Day

3.1
Last day: 0
Week average: 11.6
Average per day: 3.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

vasylbogach: 5 березня 2026 р. — Пентагон розглядає українські безпілотники-перехоплювачі для протидії Ірану.18 березня 2026 р. — Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські склади з дронами — це не бездонний шведський стіл, тому «роздачі всім охочим» поки що не планується.4 квітня 2026 р. — Чиновник, наближений до військового керівництва України, повідомив, що найближчим часом американські військові розпочнуть навчання з пілотування дронів-перехоплювачів.8 травня 2026 р. — Перші чотири «морські котики» США прибули до навчального центру «Десна» для проходження підготовки з пілотування дронів.14 червня 2026 р. — З нагоди Дня прапора США Зеленський оголосив, що найближчим часом Україна передасть США перші 12 дронів-перехоплювачів.4 липня 2026 року — До Дня незалежності США Україна передає перші 6 дронів із обіцяних 12. Складність передачі полягає в тому, що в США відсутня належна інфраструктура для зберігання, ремонту та обслуговування дронів.18 вересня 2026 р. — З нагоди Дня Повітряних сил США друга партія з 6 дронів уже виконує завдання на Близькому Сході.26 листопада 2026 р. — Зеленський під час вечері з нагоди Дня подяки заявив, що Трамп недостатньо вдячний за перехоплювачі і йому варто частіше висловлювати вдячність українському народові.30 грудня 2026 р. — Україна та США підписали величну угоду про передачу 112 дронів-перехоплювачів. Поставок буде декілька, а останній дрон із партії має бути переданий до літа 2028 року.
Я зареєстрував петицію про відсторонення Кличка Київрадою в пʼятницю, 16 січня. Це було ввечері в неробочий час. За законом та власним положенням, Київрада має 3 робочих дні, щоб оприлюднити або заблокувати петицію. Тобто дедлайн у них завтра. Ніби все за регламентом, але… Ми ж розуміємо, з ким маємо справу. Тому не могли відмовити собі в задоволенні трохи розважитись і перевірити систему на адекватність. Наступного дня, у суботу, мій друг Андрій Кулібаба зареєстрував «антипетицію»: «Ні в якому разі не відстороняти мера Києва Віталія Кличка».Скриншоти цього шедевра - перед вами. І так, вона вже оприлюднена. Цей текст ми навмисно склали з порушенням усіх можливих вимог: жодного конкретного заклику до дії, стиль «абсурдний коментар у фейсбуці» та фірмові пробіли перед комами (мабуть, саме вони й підкорили серця модераторів). Будь-який притомний адмін мав би відхилити це за порушення вимог, форми й здорового глузду. Але її пропустили.А мою петицію - з чіткою юридичною базою та дотриманням усіх норм - ні.Суто формально, «одобрямс-петиція» мала з’явитися вже після моєї, бо надійшла пізніше. Але в Київраді вирішили, що такий видатний інтелектуальний доробок вартий публікації негайно.Звернення до тих, хто захоче її підписати: я поважаю вашу громадянську позицію. Просто знайте: ви підписуєте фейкову діч, яку автор подав суто заради експерименту і яку сам не підтримує. Андрій ще окремо прокоментує цей пранк. Отже, зараз у Київради цікава розвилочка:1. Опублікувати мою петицію завтра (в останній законний день) і спостерігати, як швидко вона набере голоси.2. Відмовити або «включити ігнор». Тим самим офіційно визнати: незручні, юридично грамотні звернення ми блокуємо, а безграмотну фантасмагорію пропускаємо — аби там було написано «НЕ ЧІПАЙТЕ КЛИЧКА!». Мені приємно, що пастка спрацювала навіть краще, ніж ми сподівалися. З іншого боку - ви тепер наочно бачите інтелектуальний рівень менеджменту міста. Після публікації тієї дичини у них просто не лишилося аргументів, щоб не опублікувати мою. Чекаємо на завтра. Якщо прийде відмова - задіємо «план Б». Повірте, він їм сподобається значно менше.
Дискусія в коментарях вимагає нагадати декілька прописних істин щодо міграції. Давайте по порядку.1. В умовах України (погана демографія + дефіцит на ринку праці) еміграція призводить до втрати суспільного добробуту.2. Ця втрата відбувається через декілька каналів. Один із ключових — соціальна інфраструктура. Виїзд громадян означає, що соціальні програми та програми медичної допомоги коштуватимуть для кожного з тих, хто залишився, набагато дорожче.3. Інший канал — це внутрішній ринок. Менша конкуренція на ринку праці призводить до того, що відносно високий рівень оплати праці супроводжується низькою продуктивністю. У короткостроковій перспективі це може здаватися привабливим, але в довгостроковій — це означає, що non-tradables будуть дорожчими та нижчої якості.4. І, звісно, відносно високі зарплати в поєднанні з низькою продуктивністю не сприятимуть інвестиціям. Економіка та експорт країни залишатимуться спрощеними й зосередженими лише в галузях з відносною конкурентною перевагою. Це не найгірша частина нашої реальності, але вона напряму суперечить мріям про великий та ефективний ВПК. Виробляти за кордоном буде завжди дешевше, незалежно від інституційних умов.5. Інший фактор — це безпека. РФ нікуди зникати не збирається. Кожна людина, яка виїхала, — це втрата оборонного потенціалу країни в умовах, коли військово-політичне протистояння триватиме ще декілька десятиліть.6. Останній у списку, але один із ключових за важливістю — нелінійність процесу міграції. Кожна людина, яка виїжджає, створює додаткові стимули для виїзду тим, хто залишився. Якщо залишити питання еміграції без контролю, щороку можна буде фіксувати новий рекорд у Книзі рекордів України.Які висновки можна зробити з цього? Насправді, все доволі очевидно:1. Безконтрольність еміграційного процесу напряму суперечить національним інтересам. Свідомі громадяни повинні підтримувати рішення, які посилюють контроль за переміщенням людей. Сьогоднішнє голосування до таких рішень не належить.2. Це не означає, що треба будувати стіну на західному кордоні й тримати його зачиненим вічно. Проте завданням уряду має бути скорочення кількості тих, хто бажає виїхати. На жаль, з урахуванням нашого не дуже сприятливого контексту та надзвичайно негативного впливу міграції на суспільний добробут, цього не можна досягти лише за допомогою пряників.